Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek az alábbi...

Ti belemennétek az alábbi kapcsolatba?

Figyelt kérdés

férj 3 gyerek

több éve nincs szexuális kapcsolat a férjjel, élnek egymás mellet mint a szobatársak, különmenésre nincs lehetőség, végül is elvannak egymás mellet


és jön egy pasi aki szeretőnek ajánlkozik,

bár nem lakik közel, így elég ritka lenne de a feleség szexuális igényeit ez is kielégítené...


és mire figyeljen a feleség ?

érvek: ellene vagy mellette ?


2013. szept. 19. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ne menj bele egy ilyen kapcsolatba, hiszen átvernéd a férjed. Előbb zárd le a házasságod.

Már semmit sem érzel iránta?

2013. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindenkivel lehet beszélni, kovel így, kivel úgy.

A férjed valószínűle inkább a tettekből ért.

Egyszer, határozottan megkéred, hallgasson meg.

Addigra összeszeded a problémákat, meg ami neked fáj, és egyszerű tőmondatokban, érzelmi színezés, emelt hang, és legfőképpen sírás nélkül elmondod neki.

A végé hozzáteszed: vagy foglalkozik érdemben a problémáddal, és próbál változni, vagy elhagyod.

Adsz neki 1 hónapot mondjuk. Ha nem történik semmi, elhagyod. Ha fontos vagy neki, ez ekkor ki fog derülni, ugyanis kaparni fog érted, és szó nélkül bújik hozzád.


A kérdésedre: nem, amíg férjem van, és nem beszéltem meg vele, hogy ki mit érez a irántam, addig nem.

Más akkor, ha a kényszerű együttélés közös megegyezésen alapul, és mindkét félnek megengedett a kifelé kacsintgatás. Akkor igen.

2013. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű, hogy éveken keresztül eszedbe sem jutott megbeszélni a férjeddel az ágybani hiányságokat. -.- De mégszörnyűbb, hogy most sem erről az oldalról közelíted meg a problémát, hanem inkább másra gondolsz. -.- Undorító vagy! -.-
2013. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Probáltam beszélni vele

De a szex nála valamiért tabu téma kihátrál ha szóba hozom ....

Igy elég nehéz

BÁrmilyen a kapcsolatunkat érintő beszélgetésre ezt teszi

Az elején próbálkoztam nála semmi eredménye nem volt

Mikor mondtam neki h akkor megoldom másként, no erre egy válránditás volt a válasz

Ebben a formában én már lezártam ezt a kapcsolatott teszem a dolgom.és ennyi


Jelenelg nem tudok külön menni mint irtam amig nincs munkám addig nincs elég pémzem h a 3 gyerekkel albérletne menjek

Tudom ez lenne a megoldás de még nincs erre lehetöség


Viszont nem akarok szex nélkül élni, hiányzik magyon és az idő múlásával egyre jobban

Azért elég ciki h magamat kell "boldogitanom" mikőzben egy ágyban alszom vele

Nekem mindig is fontos volt a szex


Nem még nem történt semmi sem de már a lehetösége is felgyújt ....

2013. szept. 19. 22:34
 15/15 A kérdező kommentje:

érdekes h egészen addig amíg a 3ik gyerek meg nem fogant nem volt baj

pedig ö akarta a a 3ik gyereket nem én !

2013. szept. 20. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!