Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti belemennétek egy kapcsolatb...

Ti belemennétek egy kapcsolatba egy ilyen megalkuvás miatt?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, és nem vagyok már fiatal. Úgy érzem, hogy ha eddig nem tudtam eljutni arra a szintre hogy felszedjek egy lányt, akkor valószínű nem is fogok.

Viszont megismertem egy lányt, aki szintén sikertelen, és emiatt lehet, hogy összejönne velem.

Van értelme szerintetek egy ilyen kapcsolatba belevágni?



2013. aug. 24. 01:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút felesleges. Ez nem egy verseny, amit minél előbb teljesíteni kell. Ebből pedig kapcsolat még kevésbé lesz, maximum egy vergődés a jobb élet reményében, amit ettől vártok.
2013. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Próbájátok meg! Addig úgysem tudod mi lenne, nem? Lehet az is, hogy összeilletek, ki tudja? Sok sikert!
2013. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy azután elmondhassam, hogy végre van barátnőm? Nem. Én elsősorban boldog szeretnék lenni valaki mellett és nem csak úgy mellette lenni. Édesmindegy, hogy egy értelmetlen kapcsolatban vagy anélkül vagyok boldog. Így megkímélném a lányt is és magamat is.
2013. aug. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Akarom mondani boldogtalan...
2013. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hát ha így egyedül tudnék boldog lenni, akkor nem erőltetném az biztos. De hát nem tudok az lenni, és egyre rosszabb. Egyre nyomorultabbnak érzi magát az ember, ahogy látja a környezetében, hogy mindenki régen lekörözte már ebben. Szóval ebből következtetve egyedül is csak rosszabb lenne már. Emiatt gondolkodtam el én egy ilyen kapcsolaton.

Csak hát igen, ez eleve elég béna így, hogy azt próbálom eldönteni, hogy 2 szar közül melyik lehet a szarabb...

2013. aug. 24. 01:39
 6/23 anonim ***** válasza:
Ismerd ki jobban a belsőjét, hagyj egy kis időt a dolognak. Hamarosan úgyis tudni fogod, hogy megmozdul-e valami, vagy marad a közömbösség. Ha utóbbi, akkor jobb nem belemenned, legalább a lány ne szenvedjen még emiatt is pluszban.
2013. aug. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké, az is számít, hogy ő ne szenvedjen, de azt is unom már kicsit, hogy indig más bajával törődjek elsősorban. Ha megpróbálom boldoggá tenni, akkor az elég, nem? Ha nem jön össze, legalább volt egy próba. Meg legalább lenne egy kis magánéletem végre. Az jár mindenkinek, nem? Legalább belekóstolni, hogy miből maradok ki.
2013. aug. 24. 02:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne vedd lejjebb az igényedet semmiképpen, mert magadnak ártasz! Nekem az egyik barátom azt mondta, hogy egyedül is meg kell találnod az örömöt, és jól kell érezni magad. Ez nem verseny, hogy mikor volt az első nőd, és mennyi volt, akik meg így fogják fel, azoknak az iq-juk se éri el a 20-t, ne azokkal törődj. Ha görcsölsz annál kevesebb esélyed lesz, hogy egy rendes nőt találj, és a végén összejössz olyannal, aki nem is vonz téged, és akkor nyűg lesz vele lenni, rossz lesz vele a szex stb. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem is úgy fogalmaznék, hogy lejjebb adni az igényeket, mert amúgy sem magasak, hanem inkább úgy értem, hogy van akivel ugyebár egyszerűen nem jön ki jól az ember.

Ez pedig gondolom csak idővel szokott kiderülni... szóval akkor meg legalább megpróbálni mindenképpen érdemes. Nem?

Egyébként 28 vagyok.

2013. aug. 25. 19:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Értem, de olyannal gyere össze akiben látsz külső, belső vonzalmat, szerintem neked inkább egy tapasztaltabb nő kéne, de ha tetszik neked az a csaj akit írtál, akkor próbálkozz nála. Eddig hogy hogy nem volt még kapcsolatod? Ha van kedved beszélhetünk erről.
2013. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!