Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? Elvitetni?

Figyelt kérdés

Anyukám többnyire elég kemény alkoholista életmódot folytat, és gyakorlatilag már elviselhetetlen a számomra.


Este érkezik haza, az körútjáról, és ilyenkor általában fellármáz, én meg másnap mennék dolgozni ugye... Teljesen Ön-veszélyes, többször elesett már, volt már, hogy az egész feje lila volt az esések miatt. Én teljesen elhatárolódom ettől, és valami megoldást keresek erre.


Lehetne persze mondani, hogy költözzek el, de akkor a számlákat nem fizetné, és ha netán történik vele bármi, akkor azt amit hátrahagyott, azt nekem kellene kifizetni.


Már többször kellett mentőt is hívni rá, de még el se vitték, mert nem akart elmenni, így nem vihetik el.


Úgy hallottam, hogy régen ellehetett vinni az ilyen embereket, most van ilyen megoldás?


Fogalmam sincs mit lehetne csinálni, de már elviselhetetlen az egész.


Talált már valaki megoldást ilyen szituációra?


2013. szept. 24. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből vesz piát?
2013. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már az életvitelből adódóan leszázalékolt nyugdíjas.
2013. szept. 24. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg tudatánál van, addig nem viszik el. Ha eszméletlen, akkor igen, mivel attól, hogy részeg, lehet más baja is mellette.
2013. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!