Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok erre a...

Mit válaszolnátok erre a kérdésre? Kit szerettek a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés
Csupán érdekel a válasz, hogy az emberek kit szeretnek a legjobban, és miért?
2013. szept. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunkat.
2013. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nehéz kérdés, egyrészt mert az ember sokszor nem is tudja, mennyire szeret valakit, amíg el nem veszíti, másrészt nem ugyanúgy szereti valaki a párját, a gyerekét, a barátját, a szüleit stb. Nehéz ezeket összehasonlítani. Én valószínűleg Anyukámat szeretem a legjobban, hogy ez felnőtt korban mennyire egészséges, az egy másik dolog. Ez van.
2013. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Kapásból az jutott eszembe, hogy a gyerekemet bárkinél jobban.


De azért abban igaza van az előttem szólónak, hogy annyira más szeretetet érzel a párod iránt, a szüleid iránt és a gyereked iránt.

Nem összehasonlítható!


De a gyerek magasan mindenek felett áll nálam!

2013. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a családomat, vagyis a szüleimet, a bátyámat, az ikertesómat és a mamámat. Még velük lakom, barátom sincs, de ha lenne, akkor is sok időnek kellene eltelnie, hogy változzon a helyzet, mivel a mi családunk nagyon összetartó

19L

2013. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeimet! Mindenek felett! 29/N
2013. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tipikus lepontozós rohamot kiváltó kérdés, de azért válaszolok...

Az okokat nem részletezném, de jelenleg hozzám a legközelebb minden tekintetben a vőlegényem áll, noha enyhe túlzás, hogy őt szeretem a legjobban (anyukámért, a testvéremért, sőt, a kutyámért is megtennék mindent - józan kereteken belül). Ugyanakkor ha csak és kizárólag egy embert mondhatnék a "játék" kedvéért, akkor a párom lenne az, jelen pillanatban.

2013. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját magamat és a férjemet egyformán. Köztünk nem tudnék különbséget tenni és akármennyire önzőnek hangzik minden és mindenki előtt mi ketten állunk számomra. Aztán a következő szint anya-apa-tesó-család kutyája. A többi kicsit összemosódik. (Tudom a kutya is kicsit durva, de most mit csináljak ha imádom és nálam többet érdemel mint a legtöbb ember?)
2013. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Páromat (utána jön a legjobb barátnőm). Azért, mert ő ért meg és fogad el engem és szeret úgy, ahogy vagyok, feltétel nélkül. A családom erre nem képes, ők feltételekhez kötik, meg akartak változtatni azóta, amióta az eszemet tudom, nem tudtak elfogadni (mielőtt vki megkérdezné, nem másságról van szó, hanem arról, hogy nem vagyok testileg-lelkileg az ők kiköpött másai), és emiatt évekig a béka segge alatt volt az önbizalmam, és azt hittem, senki nem képes szeretni, hiszen a családomnak sem vagyok elég jó...
2013. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!