Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de az nyugtatna meg a legjobban, ha az általam feltett kérdésre is válaszolnátok!? (lent. )

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk elég sokáig, és közben többször is hozzáért a pénisze a puncimhoz. :$ Meg volt olyan, hogy oda is simította. Szóval én most bajban vagyok? Mit tehetnék, hogy megnyugodjak?
2009. dec. 13. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy még szűz vagyok... Jah és ha lehet ne bántsatok, ígyis elég rosszul érzem már magam...
2009. dec. 13. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
velem is volt ilyen en szerencsere nem lettem terhes:)
2009. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Azért érdekelne a korod és a neveltetésed. Addig nem vonnék le következtetéseket. :)


Nagyjából 99,9% eséllyel rendben vagy. Ha ondós volt a pénisze, akkor inkább olyan 96%-ot saccolnék, de lehet, hogy ennél több. Igyekeztem "vészjóslóan" hozzáállni.

2009. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Nem írtad meg hány éves vagy,de ez a mai világban a sexnél ugy sem számít,szerintem nem vagy rá felkészülve,de ha jó lessz az első és feledhetetlen már a múlté lessz ez az általad feltett kérdés,sok sikert.
2009. dec. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2009. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy 19 vagyok, és teljesen késznek érzem rá magam. A neveltetésem is teljesen átlagos volt...

2009. dec. 13. 21:09
 7/8 anonim válasza:

Én a barátnőmet azzal sem ejtettem teherbe, hogy megszakítós szeretkezés volt. éppen nem volt gumi, és akartuk egymást. Kihúztam mielőtt... ennyi. persze ismernie kell magát az embernek. Nem lett terhes, pedig nem egyszer sem kétszer volt ilyen. Valakinek a sima ondóban is van már némi spermium és attól is lehet valaki terhes. De nem gyakori.

Attól, hogy csak hozzád ér, attól 110%ig nem lehetsz terhes. Ha rád- oda élvezne,és nem bele, még akkor sem szerintem. Kb 95%, hogy nem.

F28

2009. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 évig megszakítással szeretkeztem a párommal, semmivel nem védekeztünk! Nálunk ez a tuti módszer! Egyszer sem volt baj!
2009. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!