Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg családi...

Hogy oldjam meg családi problémáinkat? bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 szobás panelben lakunk én a férjem és 2 gyerekünk(3,5 ès 2 éves).

2 hònapja anyukám is ide költözött mert márhuzamosabb ideje nincs munkája és nem tudja fizetni az albérletet.

Nagyon nehèz vele, mindig szidja a férjem hogy nem csinál itthon semmit csak játszik a gyerekekkel. Csak a férjem dolgozik, csak az ő keresete van. anyu nem járul hozzá semmihez anyagilag.

most kinek van igaza?



2013. szept. 29. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Úristen. Ez borzasztó. ilyen pici lakásba már a 2 gyerekkel is sokan vagytok. Anyukád oldja meg a gondját, és ráadásul még miatta nyomorogtok és még beleugat?
2013. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó lenne ha anyud is találna magának munkát..mégha a számlákba nem is, de ha saját magára való pénzt meg tudná keresni, az már jobb lenne mint így hogy ti tartjátok el! Amiatt meg hogy a gyerekekkel játszik, normális dolog, nincs azzal semmi baj, hisz munka után nyilván nem a mosogató elé áll, hanem azokkal foglalkozik akiket szeret :)
2013. szept. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Tehát ha jól értem:

3 felnőtt + 2 gyerek lakik 2 szobában.

A 3-ból csak 1 felnőtt dolgozik és arra az 1-re fújnak, hogy nem csinál otthon semmit.

És ezek után még az a kérdés, hogy kinek van igaza????

Megfordult egyáltalán a fejedben, hogy a nemdolgozó, élősködő anyádnak? (bocsi a szóhasználatért, de nekem rögtön ez jött le).

Ha az anyád nem talál munkát, akkor menj te dolgozni és vigyázzon anyukád a gyerekekre.

2013. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szomoru ez. az elöttem szólóknak igaza van. be kéne fognia és meghuznia magát hálásnak lennie akkor is ha neki ez "jár" mert felnevelt. Étel járhat neki szállás is de az élvezet, hogy bomlaszthatja a családodat nem jár neki.
2013. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben megkerdrznem draga edesanyamtol, hogy miert az az ember a szemet akinek a keresetebol fedel lehet a feje felett es aki van olyan kedves zabaltatni ot is abbol a krresetbol ami csak!!!! Negyotoket illet! Az anyukad a parodnak sose kotelessege, ezt tanulja meg marha gyorsan mert egy joszivu ember kenyeret eheti, de ha nem palya ami nalatok van akkor munkakereses es melo!!

Nem hogy meg a ferjedtol varna hogy megfozzon es.kitakaritson kimosson...

2013. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!