Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermeket, gyermekeket...

Kisgyermeket, gyermekeket nevelő családok nektek mennyi marad havonta a családi kasszába miután kifizettétek a számláitokat?

Figyelt kérdés
Kitudtok jönni könnyedén a megmaradt pénzből? Mire költetek még élelmiszeren kívül? Tankolás, pelus, ruha stb

#gyermeket #nevelő családok #a családi #kasszába
2013. szept. 1. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

30 ezer marad, ezt kell beosztani élelmiszerre, pelenkára, tápszerre.

Ruhára és egyéb luxuscikkekre, szórakozásra sajnos nem jut.

2013. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
miután mindent kifizetünk kb 120 marad pelenkára,kajára,tankolásra
2013. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

rezsi+hitel kifizetése után kb 35 ezer ft marad mindenre(2 felnőtt, 2 ovis), tankolás, kaja, bevásárlás, ruha, bármi váratlan dolog stb.

Nagyon nehéz, de lehet csak én vagyok béna... :(

2013. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bevételünk: 220000+16 ezer kafatéria

Hitel:80 ezer

Rezsi:80 ezer

60000 + 16 ezer kafatéria marad kajára, illatszerre, ruhára, gyógyszerre stb.

De mivel most már tp-en vagyok így kevesebb lesz a bevétel, pl. 8 ezer kafatéria kiesik...:(

De a férjem eljár munka mellett még dolgozni ez havi + 50 ezer, de ez alkalmi munka, szóval nem minden hónapban van.

Sajnos félretenni nem tudunk, még 4 év van a hitelből.


Két felnőtt egy 3 éves gyerek

2013. szept. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kb.30-40 ezer marad élelmiszerre és illatszerre, mososzerekre. Kocsi nincs igy tankolni nem kell , pelenkás nincs már igy arra sem kell költeni , de viszont van 2 iskolás és két ovodás ,igy van csoportpénz ,osztálypénz kirándulás stb.. Sajnos nehezen tudunk kijönni ennyiből 5 gyerekkel.
2013. szept. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A rezsi kifizetése után kb. 90-100 marad minden másra, tankolás, kaja, tisztálkodószerek, ovis költségek, ruházkodás stb. 2 felnőtt és egy 4 éves gyerkőc. Nem egyszerű, de remélem előbb-utóbb találok valami munkát és akkor könnyebb lesz kicsit.
2013. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 70 ezer ft-om marad a rezsi után. 4 kisgyermekre, 1 felnőttre. Bőven elég, sőt, spórolni is tudunk. Ebből pelus 4000ft. De nekünk van közgyógy, utazási kedvezmény a két nagynak (90%-os), gyermekvédelmi, ezért az étkezés a két nagynak ingyenes. Ráadásul ők reggel fél 8-tól délután fél 5-ig nincsenek itthon (suli, ovi).
2013. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 hitel + rezsi + telszamla utan marad kb 80-100 ezer (van amikor tobb) amibol mindig kijovunk honap vegeig.
2013. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Az előbbi válaszok után kicsit félve írom le, de kb. 200e marad bevásárlásra és egyebekre + havi 30e cafeteria.

A hitelünk 106e, a rezsi mindennel együtt kb. 80e, így az egyikünk fizuja majdnem el is megy rá.

Ez csak 1,5 éve van így, amióta én is újra dolgozom, előtte a max. gyed-et kaptam, akkor azért jobban kellett spórolni.

Szerencsére céges kocsim van, így tankolni csak a páromét kell, az kb. 20e Ft, pedig csak munkába járásra használja.


Komolyan minden elismerésem azoké, akik kevés pénzből is minőségi életet tudnak biztosítani a gyerekeiknek és kívánom, hogy mihamarabb jobb helyzetbe kerüljenek!

2013. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rég még 20 marad pelenkára,mindenre a csekkek-hitelek kifizetése után,most 60 (még GYED-et kapok),októbertől (GYES) pedig 39 marad majd.ami a 20-hoz képest nem rossz :-D Viszont sulis lett az egyik gyerkőc....
2013. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!