Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A keresztanyám meglátott...

A keresztanyám meglátott minket. Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A keresztanyám és a lánya (csak mostoha) nálunk laknak most átmenetileg és túl jól kijövök a lánnyal. Nagyon vonzó és ez kölcsönös. Ma nem voltunk suliban hanem ketten maradtunk itthon és egymáshoz nyúltunk, közben haza jött a keresztanyám és elkezdett veszekedni velünk, vagyis inkább csak velem mert én vagyok a fiú meg az idősebb. Szerintem nem baj ha nem vagyunk rokonok de a szüleim is meg mindenki komolyan veszi az ilyeneket, mondjuk eddig nem tudtak rólunk. Most hogy menjek/menjünk elé? Amilyen pletykás 1 héten belül tudni fogja az egész rokonság. Mondjunk valamit? Vagy csináljunk úgy mintha semmi sem történt volna?

16/L, 18/F


2013. okt. 1. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Oké, hogy nem vérszerinti rokonság, de azért mégiscsak rokonság. Én a helyedben távol tartanám magam a lánytól.
2013. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az. De biztosan másnál is előfordult már ilyen. Nem tehetünk róla.
2013. okt. 1. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Attól,hogy előfordult, még nem kell,hogy általánossá válni. Visszacsinálni már nem tudod, de a továbbiakban tűrtőztethetnétek magatokat. A keresztanyuval pedig beszéld meg,hogy többet nem lesz ilyen ,ne terjessze.
2013. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
De, tehettek róla. Ki kényszerített?
2013. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ennek a nőnek hiába beszélek, ez mindent tovább ad. Nem kényszerített senki csak úgy megtörtént, de akkor is kopogni lehetett volna.
2013. okt. 1. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, akkor mondjátok el ti a szülőknek. Ne várjatok a pletykával. Nincs köztetek vérrokonság, nem para.

Ha csak vonzalom, kíváncsiság hajt benneteket, akkor inkább nézelődjetek más felé, hagyjátok az egészet.

2013. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondanám hogy barátság extrákkal.
2013. okt. 1. 15:51
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
ez semmiség, dughattok nyugodtan
2013. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És a lány részéről is csak barátság?
2013. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem
2013. okt. 1. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!