Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk, ha a nővérem...

Mit csináljunk, ha a nővérem egy bunkó kamionossal akar összejönni?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdeztük, hogy mi az új barátjának a munkája akkor mondta, hogy kamionos. :P
2013. márc. 20. 13:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Édesapám kamionos, és az egyik legjobb ember, akit ismerek. Szóval mit csinálj? Süllyedj el szégyenedben, amiért valakit ilyen miatt ítélsz el, úgy, hogy nem is ismered....
2013. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Mit csináljatok??? Miért kellene bármit is csinálnotok? Ismeritek egyáltalán azt az embert?
2013. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is te vagy egy nagy bunkó, és remélem neked valami szép munkát fog a szerelmed csinálni.
2013. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert valaki kamionos, nem feltétlenül bunkó, szedi fel a prostituáltakat a pihenő idejében, és sörözik egy kocsmában a hazaindulás előtti napon...

Az unokanővérem vőlegénye is kamionos, és nagyon kedves, rendes, dolgos ember.

Viszont téged annál jobban minősít, hogy valakit a munkája miatt ítélsz meg. Kiváncsi lennék, a te foglalkozásod vajon mi?!

2013. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ,hogy kivel jön össze nem a ti dolgotok.Nem értem,hogy képzelitek,hogy beleszóltok egy felnőtt ember dolgába.

Ha nem jön össze hát nem jön össze.Kamionosban is lehet nagyon jó ember...Meg politikusban is nagyon rossz....

2013. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
És azt is tudod róla, hogy bunkó vagy csak azt hogy kamionos, mert nem mindegy. Én is több hülyét ismerek kamionos közül, mint normálist (férjem öccse kamionozott, így ismerek párat) Én is soktól a falnak megyek, mert tényleg bunkó alkoholisták.. De nem mind! Meg kell ismerni valakit és dönteni. Én mindig így szoktam. Akkor is, ha nem él bennem semmilyen sztereotípia róla foglalkozása, kinézete vagy akármi alapján. Mondhatja nekem bárki, még a pápa is, hogy valaki jó ember ha szerintem nem. Vagy hogy ez egy szemét amikor látom, hogy nem. Elég korlátoltak és buták vagytok. Szegény srác. Remélhetőleg nővéred normális, csak a családdal vannak gondok.
2013. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Bunkó kamionos?


Bunkó kérdező.

2013. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%
Nem bírom ki,de a 4.válaszadó-nak,vszleg szülei által mégkitartott,mert ők szoktak ész nélkül ilyen messzemenő véleményeket adni magas lóról.Tapasztalat.
2013. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Az én édesapám is kamionos. Aranyember. Az utolsó önzetlen, fáradhatatlan ember a világon.


De lehet igazatok van. Biztos egy kifinomult munkanélküli jobban illene a nővéretekhez.

2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

Nem is ismered, azt sem tudodo kicsoda. Miért is bunkó?

Te meg egy szörnyen előítéletes liba vagy.

2013. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!