Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom megértse, hogy attól, hogy terhes vagyok nem kell folyton megcsinálni helyettem mindent?

Figyelt kérdés
Drága férjem szinte mindent kivesz a kezemből, hogy hagyjam majd ő megcsinálja. Csak elszólom magam, hogy éhes vagyok és már csinálja is nekem a kaját és sokkal többet takarít mint eddig. Nagyon aranyos, hogy ennyire törődik velünk de el fog kényeztetni, és így unatkozni is szoktam néha. Mondtam neki, hogy nem kell ennyire kiszolgálni de nem érti meg. Azt mondja, hogy a legjobbat akarja nekem és nem akarja, hogy pihenjek sokat. Már csak pár hét van a szülésig és hamar fáradok de kicsit sok amit csinál :) Hogyan magyarázzam el neki?
2013. okt. 4. 22:06
1 2
 1/16 Je Veux ***** válasza:
67%

Szerintem használd ki. :) Mármint nem úgy, hogy megjegyzéseket teszel, utalgatsz, mert úgyis megcsinálja, hanem ha éppen így alakul a helyzet és nagyon akarja, akkor hadd csinálja. Igazán kedves tőle, hogy így aggódik és törődik veletek. Örülj neki. :)


Aztán ha éhes leszel, akkor legközelebb ne szólj, hanem állj fel magadtól, menj ki a konyhába és kérdezd meg, hogy mit csinálhatsz neki. Aztán persze egyből fel fog pattani, de ültesd le, hogy most ez a te köröd, ő pihenjen, te meg viszel neki valami finomat. :)

2013. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy! hagyd kibontakozni, ő így tudja kivenni a részét a terhességből. Az a pár hét alatt ami vissza van tanulj meg kötni pl.
2013. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki, hogy ne legyen papucs, rabszolga. Talán megsértődik és akkor nem fogja csinálni.
2013. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Hú, használd ki hogy pihenhetsz! :D Ezt tapasztalatból mondom és nagyon komolyan. Miután megszületett a baba, nem sok időd lesz magadra.
2013. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Használd ki!!!!!!!!!!!! Az első gyereknél mindegyik pasi ezt csinálja:DD a következőknél is, csak ott már lightosabban, mert a többi gyerek csüng rajta:DD
2013. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nagyobb gondod sose legyen! Ez nagyon jól fog jönni pár hét múlva ha meglesz a baba! Aranyos,puszit neki!
2013. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

szerintem te az vagy, aki ilyen hihetetlen sztorikat írogat állandóan.

pl. gyűrűs sztori, dns teszt három gyerektől stb...



beteg vagy, kezeltesd magad!

2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Küldd el a pic@ába! Hogy lehet ilyen bunkó?


Istenem, hogy mennyi hülye van. Ha szarna rád, akkor az lenne a bajod.

2013. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
7 Ezt nem vslamilyen Bettinek hívják?
2013. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
igazad van utolsó :)
2013. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!