Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni a bogarak...

Nem tudok aludni a bogarak miatt a szüleim pedig leidiótáznak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

napok óta nem tudok aludni, éjszakánkénk mindig 1 óra körül felébredek a zajokra. a szobám egy részéről olyan zajok jönnek mintha egér mászkálna, papírok zörögnek és ilyen egész fura hangok jönnek. egér nincs viszont csótány az van: panel 3. emelet.

tudom, hogy a csótányok azok, és miután felkellek már nem tudok elaludni, félek szorongok tőlük, ömlik rólam a víz éjjel stb.


a szüleim letagadják és bolondnak néznek. mit csináljak?

másik szoba nincsen. afáradtságtól már ájuldozom


2013. okt. 14. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rakj rendet. A papírokat rakd egy kupacba, rendezd irattartóba. Minden kajamaradékot, szemetet vigyél ki a szobádból. Porszívózz ki.

Ezután helyezz ki csótánycsapdát (boltban kapható).

2013. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ld #1 és a szobádban van valamilyen vizes hely? Azt nagyon szeretik!!!
2013. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a fürdôszoba mellett van, van is egy ajtó oda, de le van zárva.


sosem eszem a szobámban, szemét ételmaradék meg pláne nincsen


a papírok is el vannak rendezve az asztalomban.

2013. okt. 14. 11:29
 4/9 A kérdező kommentje:
csapdát is próbáltam, 1 belement a többi elkerülte
2013. okt. 14. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel vegyszert?

Vannak már kimondottan olyanok,amik hamarlebomlanak, nem hagynak bűzt, nyomot stb.-t.

Én a helyedben szépen elhúznék mindent, kiporszívóznék alaposan, aztán körbe fújnám a szobám minden szegletét, meg a fal melletti részeket. Érdemes megnézni, hogy hol tudnak bejönni, lehet, hogy azt is megtalálnád. A szer sem kerül sokba. Ha ezek után sem tűnnek el és még mindig zajokat hallasz, akkor kérj fel egy rovarirtó céget. Sokszor járnak panelokba, társaságházakba, mert ott gyakoribbak ezek a kisebb-nagyobb bogarak. Általában fizettetnek egyszeri szerződéskötési díjat, na meg a szerződés általában negyedévenkénti rovarirtásra terjed ki. Nem olyan drága sem, 1-2 ezer egy alkalom, ha jól tudom. Ilyen esetben célszerű ez is. Amúgy nem tudom anyudék miért néznek hülyének, mikor simán lehet. De azt a csótányt látták, amelyik belefutott a csapdába?

2013. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
társasházakba. bocsi az elírásért
2013. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk nincs csótány, mert akkor én sem aludnék egy percet sem, undorodom tőlük. Viszont hangya van, bár nem mindig. Mi is próbálunk odafigyelni a tisztaságra, de ha a szomszéd nem, akkor hiába minden.

Hozzánk jönnek rovarirtók kb. kéthavonta, akkor egy ideig nincsenek hangyák, aztán megint megjelennek. Hívjál fel egyet, az vegyszerrel hátha el tudja intézni őket, mag megakadályozni, hogy visszamenjenek.

2013. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan nem nagyon van, hogy elkerüli a csapdát. Hosszabb ideig hagyd kint. Amúgy lehetett pók is.


Én egy "láthatatlan" legyet hallottam zümmögni, aztán kiderült, hogy a virágcserépben van és alig tud repülni.


Amúgy nálunk a panelban volt egér!

2013. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és ragadós csapdát vettél? Én azt szerettem a legjobban (Bábolna Bio), bevittem a melóhelyre, hétvége alatt megfogott több, mint 50-et.
2013. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!