Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik ezek a bogarak?

Mik ezek a bogarak?

Figyelt kérdés

Mostanában valahogy mindig ezeket látom, vagy magamon, vagy magam körül:

[link]

Ma például ugyanilyen narancssárgát láttam a tányéromban!


2013. aug. 22. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
esetleg zsizsik?
2013. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet. de honnan jönnek elő? amúgy a zsizsi nem nagyobb?
2013. aug. 22. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Szekrényben ahol a tányér volt nézz körül, általában a babot nagyon szereti. Eléggé sok tud belőlük lenni, nekünk is tavaly a babban ami a szekrény tetején volt és onnan mászott a szekrénybe. Részemről a zsizsik csak egy ötlet volt.
2013. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom de kezdek attól tartani hogy belőlem jönnek nem tom honnan, de gyanús hogy mindig rajtam, körülöttem, mellettem...
2013. aug. 22. 15:48
 5/13 anonim ***** válasza:
bocsi, de ezen most jót mosolyogtam. Nyugodj meg, nem belőled jönnek ez a kis bogarak. Mondom, nézd meg azt a helyet, ahonnan a tányért vetted el. Nézd meg a lisztet, ha zsizsik akkor azt is szeretik és észre fogod venni ha van benne. Ne félj, biztos nem bánt, csak a hideg fog rázni, ha esetleg egyszerre többet találsz egy kupacba.
2013. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma épp bablevest ettem, lehet arra jönnek. De előtte nem volt bab. A szobámban voltam és amikor vakartam a fejbőröm a képen látható esett ki belőle!
2013. aug. 22. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Az akkor inkább a babban lehetett, amit megfőztél :-( . Nem most megy rá főzött állapotában.
2013. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor még nem volt bab! Kb egy héttel ezelőtt történt.
2013. aug. 22. 16:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, ezt eddig nem mondtad. Én azért körbe néznék a szekrényekben, a földön a falszéleknél. És csinálnék egy kis rovarírtást a lakásban ha annyi van.
2013. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát eddig tulajdonképpen csak kettő volt, ez a narancssárga és az a fekete. De lehet hogy túlparáztam. És talán a kettő nem is volt ugyanaz, a narancssárgának nem volt szárnya de kinyílt ott a hátán egy kis rész mintha szárnya lenne. De kezdek ezektől kicsit beparázni
2013. aug. 22. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!