Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem valaki, hogy...

Megmondaná nekem valaki, hogy létezik, hogy egy még kialakulóban lévő kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az új férfi, hogy lehet féltékeny az adott nő ex-pasijára?:D
2013. okt. 16. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg miért tesztelgeti a nőt örökké? nem fél, hogy meg lesz unva a műsora?
2013. okt. 16. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre tök egyszerű válasz van...

Mert pasi.... -.-' Oké, ez általánosítás, de nála ez teljesen így van. Egy betegesen féltékeny pasi.

2013. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 Nem fél az ilyen pasi, hogy reptetve lesz ha tovább folytatja a műsorát??
2013. okt. 16. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz reptetve, mert mire eljutnál oda, hogy reptesd már leépítette az önbizalmad, és cselekvőképtelenné tett!

Kvázi függni fogsz tőle!

Szóval én már most kihajítanám!

2013. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok férfi ilyen. :) Az én férjem is így kezdte. Mondjuk ő talán azért, mert tudta, hogy az exem volt az első igazi nagy szerelmem és hogy a mai napig kedveljük egymást emberileg. Aztán később lassan rájött, hogy nincs mitől félnie.
2013. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!