Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghülyült az exem, vagy mi...

Meghülyült az exem, vagy mi üthetett belé?

Figyelt kérdés

7 évig voltunk együtt, a kislányunk - 5 éves - kiköpött apja. Pár hete szétmentünk, és most azt mondta nekem, hogy kérvényezni fog egy dns tesztet mert a gyerek biztosan nem az övé.

100%ig biztos vagyok benne hogy ő az apja, csak nem értem miért nem hiszi ezt el, illetve miért akar ennyi pénzt "kidobni" az ablakon. Utána meg majd a gyerektartást nem fogja tudni fizetni, és én leszek a szemét ha esetleg kérem az államtól, hogy előlegezze meg.


2013. okt. 16. 19:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én megmondanám neki, hogy ha ennyire hülye, hogy nem látja, hogy rá hasonlít a gyerek, akkor csak dobálja ki a pénzt az ablakon.
2013. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Csak attól félek, hogy ennek az egész herce-hurcának a gyerek issza meg a levét.

Remélem meggondolja magát! :/

2013. okt. 16. 19:58
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tudni kéne az előzményeket, mert így nem sokatmondó a leírás.
2013. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%

Csináltassa meg. Ha már felmerült benne a kétely, az nem fog elmúlni, csak azért, mert Te azt mondod.

Gyerektartás fizetése pedig az ő dolga, ha megbizonyosodik róla, hogy ővé a gyerek, meg fogja oldani.

Amíg kételyek dolgoznak benne, addig mindig kibúvót keres a fizetésre. Menjen. Csináltassa meg.

2013. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
Dobja csak ki az ablakon azt a pénzt, aztán majd fizetheti utána a gyerektartást is, ami kötelező! Szóval le legatyásodik, neked akkor is jár a pénz, ő meg majd élhet kenyéren és vízen jó darabig, ha ekkora marha! Jól elmérgesedhetett a válásotok, ha már idáig jutott az exed.Ha biztos vagy benne, hogy az ő gyereke, emelt fővel engedélyezd, és nézheted az első sorból a koppanását.
2013. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 intrepid ***** válasza:
57%
Miért idegeskedsz? Te csak tudod, hogy ő az apja. Akkor hagy szaladgáljon össze - vissza. Ha viszont nem biztos, hogy ő az apa, akkor rezeghet a pi#&ád, mert oda van a gyerektartás. Akkor egy ribi leszel, a zabigyerekeddel.
2013. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
52%
A gyereked az apja nevén van? vamn apasági elismerő nyilatkozatod?:D
2013. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Nem házasodtunk össze.

Igen az ő nevén van a kislány.


Nem félek, mert nincs rá okom. Csak fölöslegesnek tartom az egészet.



Nem tudom hogyan jutottunk idáig, már kb egy éve éreztük hogy valami megváltozott közöttünk, aztán ő eljutott arra a pontra, hogy már nem szeret engem annyira, ami elég egy kapcsolathoz.

2013. okt. 16. 20:07
 9/52 anonim ***** válasza:
3%

Miért is kell kérvényeznie a tesztet, ha az ő nevén van a gyerek? és bármikor leveheti a mintát róla?:DD



Szóval, most kamuzol? még sincs a nevén a gyerek?:DD

2013. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
3%
9 Ha valaki stiklis kérdést indit, az miért nem figyel az apró részletekre?:DDD
2013. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!