Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám teljesen meghülyült....

Anyukám teljesen meghülyült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most már szinte minden nap le vagyok valamiért szidva. Ez még nem is lenne baj, csak elég durva dolgokat vág a fejemhez olyankor. Tegnap például az volt a baja, hogy bementem apuhoz este olyan fél 11 körül és beszélgettünk. Persze ezt próbálta azzal elhárítani, hogy nekem ilyenkor már aludnom kéne és társai. Apunak és nekem meggyőződésünk: tegnap este az olt a baja, hogy apuhoz bementem olyan késő estig. Nincs alkalmam apuval olyan sokat beszélgetni, ezért minden alkalmat megragadok, hogy sikerüljön.

Már nagyon idegesít. Tegnap este összevesztek és anyám rám kente, hogy "látod, b@szd, ez is miattad van". Olyanokat vág a fejemhez, ami sért.

Régen volt, hogy kaptam egy-két "legyintést", hogy szépen fejezzem ki magam.

Ilyenkor mi a teendő?


2012. jan. 2. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnallak,nem tudsz sokat tenni,mert mindenben fog valamit talalni,esetleg,hogy te es apukad szepen leültök vele elbeszelgetni,hogy ez igy nem jo.
2012. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :)
2012. jan. 2. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem sokat tudsz kezdeni. Én kiállnék magamért és megmondanám neki:

- Mi bajod van velem? Mindenbe belekötsz.


tudom nem szép de egy idő után úgy is ki fog jönni belőled...

biztos nem segítettem, de ezt le kellett, hogy írjam.

2012. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, valamennyit mégiscsak segített! Köszönöm szépen!
2012. jan. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!