Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora fizetéssel lenne...

Mekkora fizetéssel lenne elégedett a családod?

Figyelt kérdés
A kérdést a keresőképes családtagokra értem, egyenként, a realitásokat szem előtt tartva, milyen összegű fizetéssel lenne elégedett? Mennyi a jelenlegi?
2013. okt. 18. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Párom jelenleg 150 körül keres, én épp munkanélküli vagyok. Nem annyira rossz a helyzet (mindenre telik, amit szeretnénk), de ha végre sikerül elhelyezkednem, és én is keresek 100 körül, akkor az több, mint ideális lesz nekünk. 250-ből már spórolni is tudunk szépen (gyerekünk persze nincs, egyelőre nincs is tervben).
2013. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Az én párom semmivel nem elégedett, mindig többet és többet szeretne keresni. :)

Egy évbe van kb 3 munkahelye, mert mindig oda megy, ahol többet adnak. Ezért nekem is vannak elvárásaim magammal szemben, így én is vándorló életet élek, és azt nézem ki fizet többet, ki ad jobb feltételeket. Általában már akkor munkát keresünk amikor elhelyezkedünk :)

Jelenleg jó sok jön be havonta, de tudjuk lehetne több is. A szép az egészbe, hogy 5-kor már mind a ketten otthon vagyunk, tehát nem azért élünk hogy dolgozzunk, hanem fordítva.

Nem írom le hogy mennyi, de többszöröse annak, amit az előttem író írt.

2013. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Férjem 450et keres, nyilván elégedettek vagyunk vele.

Én 170et. Ez is jó, de sokat kell érte dolgozni. Jó lenne vagy kevesebbet dolgozni, vagy többet keresni ugyanennyi munkával.


Egyenlőre 1 gyerekünk van, sajnos nem sikerül újra teherbe esnem :-(

2013. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
Párom 450-500 között keres,én nem dolgozom.Sok a kiadásunk,ez a pénz arra elég,hogy szinten legyünk,és pici lépésekben de haladjunk előre.
2013. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Én egy áruházban dolgozom, keresek 80-110 között, mikor mennyi a túlórám, műszakpótlékom. Én kapok havi 12.000 kajajegyet. A párom kezdő cukrász, keres 120 nettót. Nagy a lakás, és a hátsó szoba ki van adva. Ez havi fix 40.000 ft. Tehát ha átlagot nézünk, akkor egy havi bevételünk 250-260 e ft. Én ezzel teljesen elégedett lennék, ha a rezsi nem lenne 100-120 ezer ft. Panel, házközponti fűtés. Mondjuk egy 30-40 nm-es tégla lakással kiegyeznék, ahol a rezsi 50-70 ezer. De így azért nehéz.


Kocsi hitel van, havi 30 e, plusz T-mobile tartozás, havi 13 e, még 4 évig....

2013. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Férjem 300-at keres,nem elégedett vele.Többet szeretne,és többet is érdemel orvosként.

Én ápolónő vagyok, 130-at keresek.Elégedett vagyok vele.

Többet úgyse kapnék.

2013. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Nincs olyan, amivel elégedett lennék, lépcsők vannak, amelyeket haladok felfelé, ha előrébb lépek, akkor már azon tanakodom, de jó lenne még egy icipicivel többet keresni. Most olyan fizetésem van, ami után ácsingóztam még egy éve, de már azon gondolkodom, jó lenne ha x. összeg lenne. Gondolom el is fogom érni, de akkor meg majd a köv. lépcsőfok fog izgatni. Hiába mondom most, hogy havi 500zal már elégedett lennék, akkor arra fogok gondolni, hogy de jó lenne a havi 600. Ilyen a természetem, más dolgokban is így működök. Ha a cél egy szigtkör folyamatos futás, és elérem, utána már a két szigetkörön jár az agyam.
2013. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A párom sokat dolgozik de csak szűk 120 ezret keres, valamikor még annyit sem, attól függ hány műszakja van 1 hónapban, mert ő 12 órásban van tehát nem fix bére van, meg ugye a pótlékok is sokat nyomnak rajta hogy mikor mennyit kap rá, mert hétvégén nyilván több a napi bére mint hétköznap nappali munkába.

Én keresek 80 ezret, ebből ugye 70 ezer az amit mindenképp megkapnék, de az a plusz 10 ezer általában a túlórákból jön össze, mert majdnem minden nap bent kell maradnom 1 órával tovább, és így pont össze is jön. Igazából 1 hónapban 190-200 ezer ft pénzünk van abból 35-40 ezer a rezsi plusz a tüzelő fa, amit a párom hoz időnként de arra külön rakunk félre és egyszerre vesszük meg több hónapra. aztán a kaja és ennyi.

Igazából nem teljesen vagyunk megelégedve ezzel, de még mindig jobb mint ha csak fele ennyiből kéne gazdálkodnunk. Telik mindenre, ruhákra, meg szórakozásra is, bár nem visszük túlzásba mert spórolunk a felújításra mivel hamarosan gyereket szeretnénk és jövőre a párom legalább a házunk felét meg akarja csinálni hogy mégis igényes környezetbe jöjjön a gyerek ha egyszer arra kerül a sor, és persze a másik autónkat is rendbe akarjuk hozatni mert 1 használható autónk van amit a párom használ munkába járásra, mert sajnos csak azzal oldható meg mert itt se céges busz, és közvetlen járat sincs oda, reggel 6 ra meg esélytelen a bejutás, plusz nekem sem ártana mert az én munkahelyem is messze van igaz én vonattal járok reggel 7 re, de még onnan is jó 40 perc séta legalább, de a munkáltatóm csak a vonatot fizeti kivéve ha egyáltalán nem lenne rá helyileg lehetőség.

2013. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Férjem jelenleg 300-at keres, én 350-et, mivel 2 autó van, amihez kötve vagyunk, havi 2 teli tank kb. 120, 1 gyereket nevelünk, neki a hobbik költségesek, lovagol, táncol(társas+hip-hop). Hitel nincs, így félre is tudunk tenni, amit a hobbijára költ, az kb annyi, amit én fordrászra, kozmetikusra és műkörömre költök :)

Mégis a lányomra költök a legtöbbet, pláne, ha külfödön járok, akkor mindig veszek ajándékot, könyvet. Kereshetnék többet is, de sohasem fogok, bár nekem ez pont elég.

2013. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én míg otthon éltem volt hogy 140-et, de volt hogy 300 nettót kerestem, a 300-ért mondjuk majdnem 2x annyit dolgoztam mint egy normális 40 órás munkahét.

Itt külföldön átszámolva 310-et, párom 400-at keres, ami elég kevés, nekem kilátásban van egy meló ahol havi 600-750 között keresnék, az már rendben lenne.

2013. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!