Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetéssel lennél...

Mennyi fizetéssel lennél elégedett? Milyen szakmában?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs felső határ, ezért maradjunk a realitások talaján.

Aki munkát keres, milyen fizetést szeretne érte, illetve milyen típusú munka ez és milyen végzettsége van hozzá?

Természetesen azok válaszát is várom, akik jelenleg is dolgoznak, de úgy érzik, hogy nem megfelelő a fizetésük.


2012. okt. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Környezetvédelmet tanultam, a diplomámmal szeretnék elhelyezkedni és minimum 100-at kapni, de inkább 150-et.

Most 70-et kapok, de csak érettségi volt az elvárás.

2012. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gazdasági képzésen vagyok, már voltam egy rövidebb gyakorlaton egy hitelintézetnél, ahol mondták ha végzek felvennék teljes munkaidőre is, csak egy ajánlat volt, anyagiakról nem volt szó, de ahogy hallottam 120-nál többet nem adnának. Én 180-nal nagyon elégedett lennék, ami lehet h magasnak tűnik, de a banki szférában általános, multiknál meg duplája is lehet.
2012. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én közlekedésmérnökként végeztem, Úgy voltam vele, hogy 120 nettó körül örülnék, de ez egy leadott határ volt, mert élni kell valamiből. 136 nettót kapok, nem panaszkodom, de olyan 160 nettónak tudnék igazán örülni ( a realitások talaján maradva) mert 136-ból nem tudok albérletet fizetni :( 100-at elvinne az albi, 30 ezerből meg nem lehet megélni. Az a +25 ezer sokat jelentene így, kis segítség lenne az önállóság felé.
2012. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem keresek aktívan munkát, de hamarosan végzek az egyetemmel, utána a leendő szakmámban szeretnék elhelyezkedni. Én is gazdasági irányban tanulok, konkrétan logisztikát. Felsőfokú némettel, alapfokú angollal és spanyollal (amit még fejleszteni szeretnék), külföldi tanulmányokkal úgy gondolom, minimum nettó 150ezer lenne a reális. De nem hiszem, hogy ezt akárhol is megkapnám, így valószínűleg inkább külföldön fogok próbálkozni is.
2012. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Programozó vagyok.

Jelenleg tesztmérnök egy multinál.

Most olyan 3K-t kapok,de a cél minimum havi 8kiló.Majd aztán vezetőként 2milla minimum.Ezért hajtok mindennap.

2012. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!