Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bnőmmel több mint 10 éve...

A bnőmmel több mint 10 éve vunk bnők. A szülinapja és a névnapja nagyon közel van egymáshoz. Szal mi legyen az ajándék? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Én olyan ajándékra gondoltam neki, hogy veszek egy kis serleget, amire azt gravíroztatom rá, h a Legjobb barátnő + a neve.

Szerintetek ez jó ötlet? kb mennyibe kerülne?

Vagy más ötlet??


2009. nov. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Lepd meg egy csipendélel :P Annak biztos örülni fog és lehet olcsoban is jön ki mint egy serleg :) Meg amugy is jobban örül neki és emlékezni fog rá az biztos , meg sztem magadat is szorakoztatod vele :_)
2009. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem szervezz neki egy jó kis "szülinapi" bulit, ahova meghívod az összes barátotokat meg ilyenek... Ajándék ügyben meg vannak ezek az egyedi fényképes ajándékok
2009. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem a serleg eddig a legjobb ötlet :) Az ára attól függ, hol veszed és mekkorát.

(ha én adnék ilyet a barátnőmnek, akkor kapna mellé egy üveg bort is és teletöltenénk a serleget és ki kell innia. de csak mert szerintem mi mindketten viccesnek találnánk. ha van nálatok is ilyesmi, akkor azt még bevetheted :P)

2009. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!