Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dugjam el? Barátomnak...

Hogy dugjam el? Barátomnak szülinapja lesz a hétvégén és az ajándék, amit szeretnék neki venni nem kicsi darab. Konkrétan egy akvárium.

Figyelt kérdés
Viszont nem tudom hogy vigyem be úgy a lakásba,hogy ne vegye észre és hova dugjam vasárnapig, amíg át nem adom neki. Az nem jó ötlet,hogy menjek el vasárnap megvenni, mert előtte tudom csak.
2010. ápr. 7. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

hát egy ilyen ajándékot tényleg nem könnyű eldugni...

szerintem a legjobb ötlet, ha elrakod egy olyan szobába ahova nem sűrűn jártok/jár be - gondolok pl mosókonyhára, valamilyen tárolóhelyiségre - és megkéred, hogy a szülinapjáig ne menjen be oda!

2010. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ismerősöd, akivel hazavinnétek, és gyorsan eldugnád, mielőtt még haza nem ér?
2010. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
A legfeltűnőbb helyre, azt nézi meg lekésőbb az ember, hidd el fel sem fog neki tűnni! Kiskorunkban a karácsonyi ajándékok mindig elöl voltak és soha egyet sem találtunk meg, pedig nagy keresők voltunk :)
2010. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Csak van egy jófej szomszéd, aki bevállalná erre a pár napra.
2010. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szekrény aljába nem fér el esetleg ? Vagy szekrény tetejére,elé pedig pakolsz valamiket?
2010. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg nincs valami pincehelység, vagy tároló?

Tömbházakban szokott lenni, ha esetleg abban laktok, vagy egy kedves szomszéd, vagy egy jó fej barát...

2010. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy kozeli barat, aki nem mondja meg neki, vagy egy jo szomszed.
2010. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
szomszéd, barát, ismerős, szülő.
2010. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ágyneműtartó???
2010. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem állítsd be a helyére, ha nagy az akvárium, vízzel már úgysem tudod mozgatni. Meg nem árt, ha áll a víz egy napot, mielőtt a halakat bele teszed.

Aztán takard le valamivel. És mondd meg neki, hogy ez az ajándéka, de vasárnapig tilos megnéznie. Tök izgi! :)

Én mindig elmondom, hogy hová rejtettem, így biztosan nem nézi meg és véletlenül sem talál rá.

Majd írd meg, hogy alakult!

2010. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!