Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eltudja látni...

Szerintetek eltudja látni sógorom a kislányát?

Figyelt kérdés
Sógoromat tegnap elhagyta az élettársa, magára maradt másfél éves kislányával és a két nagyfiával. A fiúk már nagyok, 20 és 19 évesek. Mit tehetne a sógorom? Elveheti tőle a gyámhivatal a kicsit mivel nincs segítsége?
2013. okt. 27. 12:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom elérni a főnökömnél, hogy vegye fel a céghez és olyan műszakba ossza be, hogy váltani tudjuk egymást, így egyik nap én leszek a kicsivel a másik nap pedig ő. Bár nem értek a gyerekekhez...
2013. okt. 27. 13:11
 12/16 anonim ***** válasza:
31%
Nincs az az ok, és sosem volt, hogy egy nő a gyermekeit magára hagyja.
2013. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes tőled, hogy segítesz. Nem baj, ha még nem értesz a gyerekekhez, egyszer valahol el kell kezdeni. Nekem sem volt semmi tapasztalatom a kisfiam születése előtt, de nagyon jól belejöttem:)
2013. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

"Nincs az az ok, és sosem volt, hogy egy nő a gyermekeit magára hagyja."


Férfiaknál van?

2013. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A nagyobbak néha-néha nem tudnak besegíteni? Csak egy-egy nap átmenetileg, amíg egyenesbe nem jönnek.
2013. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én falun nőttem fel, és 5 éves koromig azt hittem, hogy a szomszéd néni is a nagymamám. Nem is értettem, miért van 3 nagyim... :D Szóval elég sokat vigyázott rám. Kell keresni egy megbízható ismerőst, adni neki tápszer, pelust, meg ami a gyereknek kell, megegyezni egy kis pénzben és kész. Emiatt senkitől se vesznek el gyereket, bébiszitternek hívják.
2013. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!