Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomnak van igaza? Nagyon...

Anyósomnak van igaza? Nagyon felidegesített! Egy apa nem viheti el pisilni a kislányát? Mindig csak az anya?

Figyelt kérdés

A lényeg: egy apa nem viheti el pisilni a kislányát??? Az apukák hová viszik a lányukat pisilni, ha kell neki? Ez olyan természetellenes? Úgysem ül le a deszkára.

Szinte mindig én foglalkozom a 3 év körüli lány gyerekünkkel, akkor is, amikor a férjem nem dolgozik. Én gondozom, játszom vele, viszem pisilni, én sétálgatok vele a lépcsőn stb.

Most együtt voltunk mind étteremben. Elvittem pisilni. Öt perc múlva megint akart menni. Akkor nem sikerült. Szerintem csak unatkozott. Harmadik alkalommal azt szerettem volna, ha a férjem vinné el pisilni, vagy legalább lépcsőzzenek. Kicsit rá kellet zördülnöm a férjemre, hogy menjen vele, mert ő elküldte volna egyedül. A férjemnek ezzel nincs gondja (mármint a pisiltetéssel) csak lusta volt. De aztán ment.

Én meg ott maradtam, és megkaptam a megjegyzéseket, hogy ezt hogy tehetem....meg a szemöldökhuzogatásokat. Hát igen, jobb lett volna nekem mennem, de nem azért, amit ők gondolnak.


Köszi


2013. ápr. 23. 23:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Miért, ha fiad lenne, akkor te nem vihetnéd pisilni és nem foghatnád meg a kukacát, vagy mi???


Semmi természetellenes nincs benne, ha egyedül ment volna el az apuka a lányával, akkor is meg kell oldania.

2013. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Amikor én visszakérdeztem, hogy apósom mit csinált, amikor a lányának pisilnie kellett, erre volt képe azt mondani, hogy ők mindenhová együtt mentek... Hát összeillő pár, az biztos. A hárpia és a papucs.

2013. ápr. 23. 23:37
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal van itt a gond, hogy az ellenkező nemű szülő viszi pisilni. Hanem azzal, hogy ez egy étteremben történik. Tehát vagy a férfibe viszi a kislányt, vagy a nőibe(érdekes lenne) és ez okoz bonyodalmakat.
2013. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kizárásos alapon a férfi wc-be. De ez egy nagyon rendes étterem, nem is volt túl sok vendég, és nem láthatna semmi olyat, amit nem kéne. Egyszerűen bemennek egy fülkébe és kész. Ugyanaz, mint a női.
2013. ápr. 23. 23:48
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Én egy mekiben zördültem össze (nem komolyan) egy alkalmazottal. Volt tőlünk nem messze egy apuka egy 4 év körüli kislánnyal, csak ketten. Miután ettünk, mentünk pisilni, pont amikor jöttünk ki, az apuka ment be a férfi vécébe a kislánnyal erre egy alkalmazott rohanni akart utána, hogy de hát az a férfi vécé és a kislány..... Én meg rászóltam, hogy 1. a gyerek a vacak lengőajtajukat ki sem tudná nyitni, mert az én 10 évesem is teljes súlyával esett neki hogy betolja, 2. a magas vécéket segítség nélkül nem is biztos hogy tudná használni 3. talán apuka menjen be a női vécébe????
2013. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is az étterem volt a gond. Az én férjem is megpisiltette a lányát, otthon, vendégeknél, parkban ha rájött a pisilhetnék és mentek egy bokor mögé.

Egy étterembe én nem engedtem volna hogy a férfi wc-be bevigye a lányomat. Lehet akármilyen tiszta, és jó hírű az étterem, én tiszteletben tartanám a felnőtt férfiakat. Egy férfi sem érezné magát jól a bőrében ha tudná hogy egy apuka éppen a kislányát hozta be pisilni..

Mellesleg a legjobb éttermekben is van a férfi wc-ben piszoár ami nincs elrejtve ajtók mögé...

Szóval a gond inkább ez, hogy lazán elviselted hogy a lányod férfi wc-be megy..

2013. ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
nincs ezzel semmi gond, pláne ilyen korban.
2013. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

6: én azért láttam már férfit piszoárnál pisilni, eléállt, elintézte, és még arra fordulva elpakolta a felszerelést, tehát nem faroklengetve körbeforogva pisilnek. Ez nem olyan, mint az uszodában a férfiöltöző.

Ahhoz, hogy a kislány fütyköst lásson, elég kicsi az esély.


Amúgy meg bárhová megyünk, a férfiak nem csinálnak abból problémát, hogy itt-ott pissantsanak, szóval pisilő férfit az utcán is láthat a gyerek, parkban, szabadtéri rendezvényen is.


Ha pedig léteznek ilyenek (Hollandiában én is láttam) [link]

akkor mi a tökömet akadunk fenn azon, hogy a gyerekkel bemegy az apuka a férfi vécébe, és láthat a gyerek egy háttal álló pisilő férfit????

2013. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

ma 00:03

na ilyenkor bánom hogy nem férfinak születtem. Bezzeg nekik mindenhol van wc--- Én meg majd összepisilem magam, mert sehol egy budi.. Volt hogy egy kicsi bokornak is örültem volna..

2013. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

9: Akkor itt van neked a pisitölcsér:

[link]


Én tuti nem próbálom ki, mert amilyen béna vagyok, bokáig hugyos leszek. :-S

2013. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!