Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Él valaki rendes családként?

Él valaki rendes családként?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy első házasság, saját gyerekek. Szülőknél is hasonlóképpen. Ha nem, miben üt el? (válás, más gyereke stb)
2013. okt. 30. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Jaj azért ennyire nem ritka.
2013. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltál!
2013. okt. 30. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Második házasságom (az elsö férj megcsalt és elhagyott), van 4 gyerekünk, 25 éve élünk együtt, szerintem rendes család vagyunk.
2013. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
minden család rendes család, ahol szeretet és béke van
2013. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 zabmester ***** válasza:
86%

Mi "rendes" család vagyunk, függetlenül attól, hogy te más kritériumokat szabtál meg. Például a szüleim elváltak, de már nem kicsi voltam, ennek már majdnem tíz éve, és jóban vannak egymással ettől függetlenül. Szoktunk közös programokat is csinálni együtt, például kirándulunk, hiszen mindketten szeretnének a gyerekeikkel, unokájukkal lenni ilyenkor.

Én nem voltam még házas, úgyhogy nincs "első házasságom" :) Van egy fiam egy korábbi kapcsolatomból, a párommal közösen neveljük, szerintem teljesen "rendes" családként élünk.

2013. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
30 évig éltünk együtt, 3 gyerekünk van, és első házasság volt. Sajnos, a férjem már meghalt.
2013. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első házasság (mindkettőnknek) nemsokára 30 éve, felnőtt saját gyerekekkel.

Szüleim hasonlóképp, csak ők már 54 éve házasok.

A testvérem is (mindkettőjük részéről) első házasságban él 28 éve (saját gyerekkel)

Anyósomék szintén első házasságukban éltek 43 évig, apósom haláláig (azóta már anyósom is meghalt)

2013. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Engem anyukám egyedül nevelt. A párommal 12 éve vagyunk együtt, van egy közös gyerek.
2013. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel 13 éve élünk együtt, mindkettőnknek első házasság. 1 gyerekünk van, de még szeretnénk, ha lehet többet is. A szüleim 36 éve házasok.
2013. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Mi ugyan nem házasodtunk össze, de rendes család vagyunk :)

9 éve vagyunk egy pár, 2 gyerekünk van és egyikőnk szülei sem váltak el.

Mondjuk anyumnak volt egy házassága apum előtt, ahonnan van egy féltesóm, de attól még ők is rendes családot alkotnak, sőt a bátyám számára nem az édesapja az apja, hanem apum :)

2013. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!