Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők akiknek problémájuk...

Azok a nők akiknek problémájuk van a párjukkal miért nem választanak rendes pasit?

Figyelt kérdés
felszínességből?
2013. aug. 23. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
valamikor rendes volt, csak aztán megváltozott...és hirtelen sok idegesítő szokása lett.
2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

a) a hapek változik meg időközben

b) a nőszemély változott meg időközben

c) teljesen vak volt a szerelemtől, és nem látta milyen

d) mindig is hülye áldozattípus volt

2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

mert vannak nők,akik a tűrésre és a megaláztatásra születtek.

Ismerek olyat kit vagy 200 növel megcsalt a pasija(ku..ni jart)stb stb..

és vele van.ennyi,meg is érdemli az ilyen.

2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Talán félnek lépni, azt hiszik, hogy nem jut jobb nekik.
2013. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a férfiakra is igaz. Nem a nemtől függ, hanem a személyiségtől. Egyébként meg nagyon nehéz igazi társat találni. Nem olyan egyszerű rendes férfit/nőt találni. Meg ha szeretünk valakit, akkor hiába látjuk a hibáit, nehéz elengedni. Szóval ez nagyon bonyolult dolog, sok mindentől függ, nem lehet elintézni úgy, hogy ez nem jó, elmegyek szerzek helyette egy rendeset.
2013. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Sokkal több a rendes, normális, igényes nő, mint ahány ilyen férfi van.

A férfiak között nagyobb a szórás, míg a nők ilyen téren egységesebbek, vagyis egy férfi könnyedén talál normális nőt, mint a nő normális férfit.


És hát ugye ebből kifolyólag egyes nőknek sajnos muszáj bevállalniuk a bolond pasikat is, ha gyereket, családot szeretnének.

2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Például a munkahelyemen is, de bárhol látszik az életben.

A munkahelyemen a büdös emberek kizárólag férfiak.

Büdös nőt elvétve találsz akármerre is jársz.

2013. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden kapcsolat kezdődik úgy, hogy a férfi kijelenti, hogy drágám csak az elején teperek neked, ha lebabázol akkor a te nyakadba tolom az egész háztartást, a gyereknevelést és még a koszos tányéromat se fogom magam után kivinni.


Az én volt férjem álompasinak indult, laktam is náluk egy kicsit, nagyon tetszett a család. Mindenki dolgozott, kivette a munkából a részét. A volt férjemtől tanultam főzni, együtt csináltunk mindent. Jöttek a gyerekek, akkor természetes volt, hogy én csinálom a házimunkát, ő meg elment dolgozni (bár az én GYED-em is több volt mint az ő kevés fizetése). Ez alatt szépen elkényelmesedett, semmit nem csinált. Ja, otthon a szülők keményen fogták a gyerekeket, csak én hittem azt, hogy a házasságban demokrácia van, meg problémák megbeszélése, megértés, blabla. Amikor visszamentem dolgozni, akkor a család eltartása mellett a házimunka is az én nyakamban volt a gyerekneveléssel együtt. Ja, gyerekek: sokat segített otthon a tesóinál, rokon gyerekeknél, vigyáztunk együtt az unokaöcsémre. Azt láttam, hogy nálam türelmesebb, jobban bánik a gyerekekkel. Ehhez képest a sajátjaival nem foglalkozott.


Váláskor az apósom bocsánatot kért, mert nem ilyennek nevelte...


Szóval a kérdésre a válasz az, hogy MERT A PASIK MEGVÁLTOZTAK... Nem ilyennek voltak megismerkedéskor.

2013. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nőként mondom, hogy a nők is rengeteget változnak... Ha megszületik a baba sokan megszűnnek nőnek lenni, csak anyák lesznek... Erre pedig (szerintem) egyik pasinak sincs szüksége.. Van már egy anyukájuk, nem kell még egy...
2013. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Mert szeretik és nem bírnak töle elszakadni, ami nagy hiba / valakire támoszkodnak, mert egy kapcsolat látszólagos biztonságot nyújt, mégha közben nem is olyan boldog, mint bebeszéli magának / anyagilag képtelen elszakadni(pl közös lakás, közös pénztárca / gyerek
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!