Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? 16 éves lány...

Velem van a baj? 16 éves lány vagyok, eddig nem volt még barátom kezd ciki lenni:S, eddig összesen 2-szer voltam buliba nem szeretek járni. Barátnőim nincsenek aki volt az már lesem szar.

Figyelt kérdés
nehezen bízok meg az emberekbe és az ismerkedés sem megy:S inkább ott ülök csendben:S
2009. nov. 14. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy kicsit zárkózott vagy... Végül is nem baj, ha én lennék a barátod engem nem zavarna.
2009. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs pasid sztem nem ciki. AZ a ciki, ha minden héten mással kavarsz..Ha majd eljön a szerelem, te leszel a legboldogabb ember a földön :) Próbálj meg ismerkedni! Sportolj vmit, járj könyvtárba, vagy olyan helyre ahol ismerkedni tudsz! Meglátod hamar szerzel új barátokat is, akik megérdemelnek téged és nem fognak leszarni :) Ráadásul, ha pl. könyvtárban szerzek új barátokat, akkor máris tudtok miről beszélgetni :) Tanulj sokat, képezd magad és vigyázz magadra! Sok szerencsét! :)

16/L

2009. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj sportolni,lehetőség az ismerkedésre!
2009. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 éves koromig nem volt, most 25 vagyok, nem bánom. Ha valaki szeret, önmagamért és ne mások véleménye miatt tegye. Szerintem :-)
2009. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem veled van a baj. Idővel neked is kialakul majd a baráti köröd, az nem gond ha nem vagy bulizós típus, lehet hogy nehezebben teremtesz kapcsolatokat más emberekkel, de ez nem lesz mindig így. Szerintem ne más lányokat vegyél alapul hogy nekik már mind van barátjuk.

Egyébként nagyon sokan vannak úgy, hogy nincs önbizalmuk, nem tartják szépnek magukat, és ez miatt nem tudnak megnyílni társaságban. Idővel megtalálod önmagad, és ha lesznek sikerélményeid egyre nagyobb önbizalmad lesz. Fel a fejjel! ;)

2009. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy az a nem normális, ha valaki 16 éves korában már javában pasizik, netán már odaköltözött a barátjához!


Örülj neki, hogy te nem ilyen vagy!


Lehet, azért nincsenek barátnőid, mert körülötted a lányok 15-16 évesen már váltogatják a pasijaikat, nekik az a "sikk", ha minden buliban más pasival dugnak...


Maradj csak ilyen, hidd el a fiúk többre értékelik a hozzád hasonló lányokat, mint akik 15 évesen már abortuszra járnak és mindegyik haveruknak "megvoltak"...

2009. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

figyi én csak 20 éves korom baj jöttem össze az 1. és remélem egyetlen pasimmal

nekem is majd eljön a szerelem....

én se kerestem....ő talált rám...és fiiiha...nagyon jól megvagyunk együtt...

2009. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Buliban nem talál magának rendeset az ember, vagy csak elvétve. A buli nem arról szól, hogy ott értékes kapcsolatokat kössünk egymással , megbecsülve és szeretve a másikat.

Tudom milyen rosszul érezheted most magad, nekem sem volt 16 éves koromig barátom. Cikinek éreztem én is, pedig nem volt az. Soha nem gondoltam volna, hogy 17 évesen beleszeretek egy srácba, két évig reménytelenül szeretem, majd 18 évesen meg akar fektetni egy másik, akinek nem engedtem, majd egy évre rá a szerelmem csak úgy megkéri a kezem. Ez történt. 15 éve a felesége vagyok.

Úgyhogy sose tudni. Igazi vénlány csak nagyon kevés nő marad. Unokahúgomnak volt vagy 5 barátja 16-17 évesen, meg egy majdnem vőlegénye is, majd 19-től 27 éves koráig SENKI. Szűz maradt. Majd idén házasodott egy nagyon rendes sráccal.

Nem könnyű kibírni, mikor semmi jele annak akár évekig, hogy lenne valami. De kitartás, a tapasztalat is azt mutatja, bőven van remény.

2009. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

EZ NEM CIKI CSAK KELEMETLEN DE SE BAJ MAJD LESZ VALAKID.. NECSÜGEDJEL EZ AZ ÉLET RENDJE.NEM SZABAD MINDENKINEK ODA ADNI MAGAD ...PROLBÁKOZ ...

MELESLEG TUDNÁLENEKEM MEG HIVOT KULDENI..MYVIP ....

wwherceg@t-online.hu ra...légyszives fontos lene

2009. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pff :/ utolsó te kész vagy...netikett sértés.. xD
2009. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!