Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki, ha egy...

Szerintetek az ciki, ha egy lány csendes, nem túl beszólogatós idegen társaságban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. nem túl sokat találkozott még a barátja ismerőseivel, és nem túl merészen válaszolgat, kicsit visszahúzódóbb, de amúgy ha a barátjával ketten vannak, vagy egy nagyon összeszokott emberekkel, akkor nyíltabb, hülyéskedik.

Fiúk! Ti "szégyellnétek" emiatt a barátnőtöket?

Köszi a válaszokat:)


2011. ápr. 4. 14:30
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja és az még nem írtam, hogy a lánynak vékony hangja van:$ ez mondjuk nem tudom, hogy számít-e:D
2011. ápr. 4. 14:33
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

szégyellni mert nem játssza magát mindenki előtt mint egy ribi?



nem értem a kérdésed

2011. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Ezt rólam írtad?:)Mert én totál ilyen vagyok!

Válaszolva: nem, nem ciki. Ez egy személyiség-típus, nehezebben oldódik, ennyi.

Jobb, mintha megjátszaná a kemény, vagány csajt, miközben rosszul áll neki. Na az lenne a ciki!

2011. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
hát úgy értem, hogy tudod...hogy nem olyan határozott a fellépése, és nem gondolják-e úgy ezt mások, hogy " kis félénk"...vagy nem szeretki-e jobbak a fiúk, ha egy lány "jófej" az ismerősei szemében:)
2011. ápr. 4. 14:37
 5/30 anonim ***** válasza:
63%
A párom pont ilyen és én ezt nagyra értékelem.
2011. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel a témával és nem gondolod ezt cikinek:)
2011. ápr. 4. 14:38
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Figy,amikor vele ismerkedtél,akkor se voltál se nagyszájúbb,se nagyhangúbb...igy szeretett beléd...


szerinted akkor most arra vágyik,hogy csak a te hangod hallatszodjon egész este a haverjai előtt?

2011. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nem:) tudom...csak tudod, hogyismondjam, így ha pl. egy emberrel kell beszélnem, akkor nyitottabb vagyok, mikor vele is beszélgettem elsőként ( jó persze nem azt mondom, hogy annyira túlságosan nagyszájú voltam) és ez ink nagyobb társaságban van:)

de igazad lehet, hogy akkor így szeretett meg...:)

2011. ápr. 4. 14:45
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok és gondolkoztam már ezen, de mostmár úgy vagyok vele, hogy "ez van srácok...tetszik vagy nem" :) inkább maradok ilyen, mint hogy idegesítő legyek. Ha nem bunkók, akkor ez náluk sem lesz probléma, ha meg bunkók, akkor úgyis mindegy milyen vagy :)
2011. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

Félénk nem vagyok, de nagyobb társaságban könnyen belezavarodok a sok új emberbe, arcokba, nevekbe. Ezért egy darabig megfigyelő pozícióba helyezkedem. Ha kinéztem egy közvetlenebbnek tűnő embert, akkor vele beszédbe elegyedek, majd szépen kérdezgetek a többiekről, majd az infók alapján az adott személyektől is, aztán a végén már az egész társaságtól.

De ha normális társaságról van szó, általában az újakra figyelni szoktak, hogy ne érezzék mellőzve magukat és foglalkoznak velük.

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!