Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el? Nem merem.

Hogyan mondjam el? Nem merem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kaptam egy 3-ast irodalomból. Azt mondták a szüleim hogy ha még egy 4-esnél rosszabb jegyet kapok akkor amíg ki nem javítom elveszik a telefonom, nem ülhetek géphez. Volt már rá példa nagyon haragudtak rám.. Rossz volt ezt látni nagyon égett a bőr a képemről. De. Viszont szerdán lefelelünk a Toldiból, és addig tartogassam? Vagy mit kezdjek? Segítsetek kérlek!!


12/f



2013. nov. 4. 15:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Először is, kevesebbet gépezz és tanulj többet, vagy oszd be az idődet rendesen, hogy mindegyikre jusson, nem hiszem, hogy olyan sokat kellene tanulnod 12 évesen, hogy nem jut elég időd rá...

Titkolózni nem szép dolog, főleg nem a szüleid előtt, de felelj le a Toldiból ötösre és úgy mondd el nekik, hátha könnyebben fogadják.

2013. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerdáig várhatsz.És,majd az akkor kapott jegyeddel elmondhatod.

Nem jó eltitkolni,de ha van rá lehetőség,2 jegyet mondj egyszerre,mert akkor azt hallják majd,hogy már ki van javítva.És így 2 nap alatt túlesel ezen.


16/L

2013. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy Toldi után majd lefelelek. És legtöbb időmben tanulok, nem sokat gépezek...
2013. nov. 4. 16:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Toldi után majd elmondom* :DDD
2013. nov. 4. 16:04
 5/14 ..Annie.. válasza:
Szerintem ha van a sulitokban e-napló, akkor inkább mondd meg, mert ha a szüleid idő előtt megtudják akkor eléggé megütheted a bokád, viszont ha nincs akkor várj szerdáig és készülj nagyon a felelésre.
2013. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!


Indíts és javítsd ki mihamarabb.

Jelentkezz a tanárnál, hogy szeretnél javítani.


Ha nem sikerül, akkor mondd el otthon, és viseld el a

következményeit, és teperj a jó jegyért. :)


Húúú, ha még egyszer ilyen gondjaim lehetnének, de boldog lenék! :-)))

2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs: lennék.

:)

2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincsen. Sima papirbol keszult naplonk van. Es pont jovoheten lesz fogadoora...
2013. nov. 4. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálam ilyet a szüleim 2-1 esnél csináltak, bár én nem kaptam büntetést mert nem volt mit elvenni. Én mindig sírva mentem oda és mondtam el hogy 'egyest kaptam" :( És akkor mindig úgy megsajnáltak hogy le se szidtak :D (de egyébként nem mű sírás volt)
2013. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma kaptam meg egy 3ast bioszbol!!! Ahh nembirom mar. Mindent beleadok erre mev...
2013. nov. 5. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!