Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért sajnálkoznak azon...

Sokan miért sajnálkoznak azon hogy levettem a második keresztnevem?

Figyelt kérdés
Krisztián volt a második , és akik tudták hogy volt ez volt a második , rokonok , barátok , iskolatársak , sőt még az anyakönyvvezető is régebben.

2013. nov. 8. 08:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Péter a keresztnevem.
2013. nov. 8. 14:27
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Valóban nem illik össze a Péter és a Krisztián. A Krisztiánról egy jóképű, izmos, sármos pasi jut eszembe, a Péterről pedig egy szemüveges, stréber, duci kisfiú. Valószínűleg hozzád a Péter illik jobban, így jól tetted, hogy váltottál.
2013. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a név (meg a Péter is), de ha neked nem, akkor jól tetted, hogy megváltál tőle. A többiek meg majd megszokják, gondolom eddig sem a második keresztneveden szólítottak. Egyébként ha nem baj megkérdezném, hogy mit írtál a nyomtatványon indoklásnak? Csak mert én is hasonlót tervezek, de még nem tudtam normálisan megfogalmazni, azt meg mégsem írhatom oda, hogy "mert utálom ezt a nevet"...
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ó dehogyis nem.

én azt írtam: túl hosszúnak találom a nevem

a krisztián utónév nem tetszik

de am tök mind1 , ha kifizeted a tízezer ft illetéket , akkor biztos elfogadják(kivéve ha nagyon külföldies vezeték-vagy utónevet veszel fel. pl.: Dzsék , Brájen , Stb,

2013. nov. 9. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!