Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a fizetésetek...

Mennyi volt a fizetésetek amikor végre külön tudtatok költözni a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg csak 80 ropi, így esélyem sincs :S

Ti mennyivel tudtatok önálló életet kezdeni? Egyedül vagy a párotokkal költöztetek?


2013. nov. 9. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
egyedül mentem, és az nagyon jól kerestem.abból alapoztam meg azt amim most van.
2013. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi nem kerestünk sokat, én ápolónő voltam, férjem meg minimálbéren faipari technikus. Nem is gondolkoztunk, csak azt tudtuk, külön akarunk élni, albérletbe mentünk és úgy voltunk vele, addig fogunk nyújtózkodni, amíg a takarónk ér. Amennyi volt azt osztottuk be, tudtuk, hiába várunk, sokkal jobb nem lesz a helyzet, szóval nem volt mire várni.
2013. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha tudnak lakást venni Neked, akkor ennyivel is költözhetsz.
2013. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Párommal, havi 40e

Neki is ennyi..


Húh, de meghúztuk magunkat abban az időben..hátralékunknis lett..

Atán amikor havi 120 lett a közös bevétel, akkor már nem volt gond..

Majd több, akkor mindent kifizettünk, ami visszamaradt.


Most csak havi 110 me én nem dolgozom:(, de így is szépen megélünk

De már alig várom,nhogy összejöjjön valami meló

2013. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4 éve 30 ezres fizetéssel költöztem albérletbe
2013. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Netto 100 volt, egyedül költöztem albérletbe. Télen valamivel több, mint a felét kapásból el is vitte az albérlet. Nem igen tudtam spórolni, mindig volt amire kellett az a megmaradt 10-15 ezer forint (télikabát, csizma, új nadrág, mindig jött valami soron).

Amikor a párom hozzám költözött az albérletbe és osztoztunk a költségeken, valamivel könnyebb lett, majd amikor úgy éreztük megy a kapcsolatunknak ezen része is, akkor úgy döntöttünk veszünk hitelre és némi családi kölcsönre egy közös lakást. Azóta sem jobb a helyzet, de anyagilag kb ugyanott vagyunk, mintha az albérletet fizetnénk. Így legalább tudjuk, hogy ez egyszer a miénk lesz. :)

2013. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ha lenne egy párod aki legalább ennyit keres, akkor egészen kulturált keretek közt meg tudnátok élni. na nem olyan nagy lábon, de étel és fűtés azért lenne :)

esetleg egy jó barát, aki szintén elvágyódik, és van biztos állása, fizuja.

2013. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem 100 körül volt, a férjemnek 130 körül. Rögtön utána őt kirúgták, én is másik helyre mentem. Most én kafetériával együtt kb. 150 nettót, a férjem 80 és 130 között keres.
2013. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

80-90 között volt néhány éve, egyedül költöztem albérletbe és vígan eléldegéltem.

Most meg már a párom lakásában lakunk, sajna jelenleg csak neki van keresete 100-130 ezer között, plusz még nekem is bejön néha egy nagyon kicsi plusz ebből abból, de az csak olyan 10-20 ezer havi szinten, ebből ketten normálisan megélünk úgy, hogy még lakáshitelt is fizetünk.

2013. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 200000 Ft-ot vittem haza + havi 25000 cafetéria, a barátom 160000 Ft-ot keresett havonta. Kényelmesen megéltünk, azóta külföldre költöztünk, én egyetemre járok, így nem keresek most, a barátom eleget keres szerencsére mindkettőnknek.
2013. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!