Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két ennyire különböző ember...

Két ennyire különböző ember tényleg élhet boldogan együtt?

Figyelt kérdés

Nyáron kaptunk egy új területi vezetőt a cégnél, ahol dolgozom. Az a tipikusan tökéletes férfi, 25 éves, amatőr boxoló, 2 diplomás, tehát gyönyörű és értelmes férfi, minden nő a cégnél oda meg vissza van érte. Ő meg állandóan csak a tökéletes kis barátnőjéről áradozik, tényleg azt hittük hogy a csaj maga a szépség és tökéletesség amilyen a főnökünk is... Tegnap volt egy céges buli ahová végre eljött a Főnök a barátnőjével is, hát maga volt a csalódás... A csaj csúnya, tiszta heges az arca a tini pattanások miatt, szemüveges, meg valami rémes favágókra emlékeztető flanel tunika volt rajta, állitólag művész a csaj, de buta is, szóval tipikusan az a csaj akit közép suliban mindenki szekál, mert kilóg a sorból. De úgy közeledtek egymáshoz mint ha csak most kerültek volna össze, pedig évek óta együtt is élnek.


Szerintetek ilyen van? Egy diplomás, okos, tökéletes testű férfi lehet boldog egy buta, csúnya, művész kislány mellett?


2013. nov. 10. 10:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet,röviden ennyi a véleményem!
2013. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdés olvasva én naiv, még az hittem, valami egymásnak borzasztóan ellentmondó belső tulajdonságokról fogok olvasni, erre: jó testű pasi, kontra csúnya arcbőrű csaj, akinek nem tetszett a ruhája. :D

Igen, élhetnek nagyon boldogan együtt. :)

2013. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Én sem vagyok éppen a legszebbek közé tartozó leányzó,de volt olyan pasim akiért minden csaj oda meg vissza volt.Ezt vedd a szó szoros értelmében,és mégis engem választott,sőt nagyon jól meg is voltunk.Azt,hogy miért lett vége nem írom le,de nem happy end :-(
2013. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Jó, a külső egy dolog, persze hogy azt emeltem ki, mert az a legfeltűnőbb. De! A csaj valami eszméletlenül buta, Dalín és a festészeten kívül nem is lehet vele másról beszélni vagyis igen csupa fiús témákról. Kis csendes, visszahúzódó és tök mogorva. Vele ellentétben a főnökünk tök jó fej, segítőkész, aranyos, vidám, komoly. Totál nem is illenek össze, neki inkább egy okos, vidám, kedves, csinos nő mellett lenne a helye, nem ilyen buta, bányarém mellett....
2013. nov. 10. 10:36
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
én is azt hittem, h belsőről lesz szó, nem a külsőről :D nem vagy egy kicsit felületes? a válasz pedig igen, élhetnek boldogan.
2013. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, ha csúnya és buta egy lány és kilóg a sorból, ahogy leírtad, akkor miért kell piszkálni őt az iskolában?
2013. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Aha és egész véletlenül te illenél hozzá. Olyan ugye aki vidám, szép okos, csinosan öltözködik...egyszóval olyan tökéletes mint te és akiket nem szekáltak középsuliban, hanem ő szekált másokat.


Daliról lehet vele beszélgetni...hm...akkor ezzel a nővel lehet beszélgetni és ez a lényeg.

2013. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

"Egy diplomás, okos, tökéletes testű férfi lehet boldog egy buta, csúnya, művész kislány mellett?"


Igen. Sőt: nagyon boldog is lehet.


Te alapból sok butaságot hordasz össze, pusztán az irigységed, a féltékenységed és az ostoba előítéleteid miatt.


1. Egy csúnya nő nem feltétlenül buta, sőt. Valamint nyugodtan lehet valódi, ihletett és tehetséges művész is, attól, hogy nincs egy kettő vagy hat diplomája. Sőt.


2. Egy szépfiú, akitől a nők el vannak ájulva és van X diplomája (25 évesen cégvezető - ez azt jelenti, hogy akkora hátszele van, mint egy orkán), még lehet a velejéig rohadt alak.


3. Sokszor választanak a szépfiúk és a szépkislányok maguknak csúnya, vagy náluk előnytelenebb külsővel bíró párt, AZÉRT, mert tudják, hogy valójában másuk sincs, mint a külső szépségük.


És igen, lehetnek boldogok. Nehéz tudni, pláne egy kívülállónak, hogy mi az, ami két embert összetart.

2013. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy buta...


A pattanás meg pattanás, nem a világvége. Általában senki nem tehet róla. Inkább fesse le az arcát, hogy jobban elfertőzze az egész bőrét? Az lenne gáz...


A tunika meg talán koszos és büdös volt? Esetleg kopott és lyukas? Ja nem, csak nem a te stílusod, hááát...


Elképzelhető, hogy a kollégád nem a kirakatbabákra bukik... A csaj számos értékét meg ti nem érzékeltétek első látásra, főleg, hogy nem is akartátok, mert iszonyú irigyek vagytok rá...

2013. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!