Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a nők, hogy...

Miért mondják azt a nők, hogy "ő életem szerelme" amikor férjhez mennek máshoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Mert társfüggésben szenvednek.
2013. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon egyszerű a válasz:


Az egyikbe szerelmes volt,

DE a másik pasinak volt pénze...

2013. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hibbant banda!
2013. nov. 11. 21:08
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván a helyzet adott pillanatja, és aztán ez a helyzet megváltozik.
2013. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek nem egy párt, akik baráti alapon házasodtak össze, nagyon szeretik, tisztelik, megérti egymást, nagyon nagy az összhang. Nekik is más volt a nagy szerelmük, mégis a mostani kapcsolatuk működik a legjobban. Vannak, akik már több évtizede együtt vannak.

Sokan olyanba lesznek szerelmesek, akikkel nem működik a kapcsolat, vagy az együttélés, vagy éppen az illető nem alkalmas a kapcsolatra, vagy nem viszonozza a szerelmet, stb. Aztán sokan inkább egy kiegyensúlyozott, egyetértésen alapuló kapcsolatot választanak, főleg idősebb fejjel, amiben "csak" szeretet van.

Nekem ez valószínűleg nem menne, de vannak, aki úgy érzi, neki ez a megfelelő.

2013. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nos, a nők nem feltétlenül életük legnagyobb szerelméhez mennek férjhez. És ez fordítva is igaz, nem biztos, hogy a férfinek az élete legnagyobb szerelme a nő, akit elvesz. Van, amikor életünk legnagyobb szerelme egy szuper és örök élmény az életben, de tartós, nyugodt házasságra teljesen alkalmatlan.
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

"Hibbant banda!"

Hibbant kérdező!

2013. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Hogy érted hogy a "nők"? Minden nő? Én is? Honnan ismersz, hogy ilyeneket állítasz. Anyád se szereti apád?
2013. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom,nálam csak egy jöhetett szóba férjként,életem szerelme.Mással nem is éltem volna.
2013. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
A szereti/nem szereti, meg a legnagyobb szerelme nem feltétlenül releváns fogalmak. Nem a legnagyobb szerelmét szereti legjobban az ember, hanem a legjobb embert, akit megismer. És ez lehet, hogy alapos különbség! Mert lehet, hogy őrülten vonzódik legnagyobb szerelméhez, de az nem szeretet, hanem egy lánggal való lobogás és elfogultság. A higgadt, biztos, megfontolt, felelősségteljes választás egyáltalán nem azonos bomlott és vad sóvárgással. Ez két eltérő dolog/eset is lehet az ember életében.
2013. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!