Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nős pasi becsajozik,...

Ha egy nős pasi becsajozik, miért mondják el a nőt mindenféle riherongynak?

Figyelt kérdés
Egy liezonhoz ketten kellenek, tehát a pasas legalább annyira hibás, mint a nő. Ráadásul sokan megjátsszák az elhanyagolt férjet, sajnáltatják magukat. Ennek ellenére mindig a nő húzza a rövidebbet a közvélemény előtt. Ő a rohadt qurva.
2013. szept. 16. 22:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Én maximum csak akkor hibáztatom a másik felet ha tud arról hogy a férfi nős!

Nyilván ha rossz a kapcsolat ki kell lépni, és hogyha nő egy karakán személyiség, el is várja hogy így tegyen, és akkor foglalkozhatnak komolyabban egymással.

2013. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Normális erkölcsű embernek mindkét félről ugyan az a véleménye.
2013. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 AeonFLUX ***** válasza:
40%
Túl sok itt az álszent.
2013. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

A pasa sokkal jobban hibás, hiszen neki van házastársa.

Amúgy ne általánosíts, mert sokaknak nem az a véleménye, mint amit írtál.

2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy nõ,aki értékes önmaga elõtt, az nem áll le egy nõs férfival!
2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkét fél hibája ha így leállnak egymással. Egyébként pedig ha megnézed, a férfiakkal mindig is elnézőbbek voltak.
2013. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert a megcsalt vagy bizalmatlan felek sokszor nem is attól félnek, hogy elveszítik a házastársukat, hanem jobban félnek attól, hogy valaki egyszerűen jobb náluk és könnyűnek találtatnak.

De ez nem csak nőkre igaz, lehet észrevetted de sok pasi is, aki meg tudja, hogy megcsalta a barátnője/felesége akkor a "gaz csábítót" akarja leütni. Pedig a félrelépő a hibás.

Nem is jó szó amúgy, hogy valaki más jobb, és azért megy félre a társ. Csak változatosságot keres és azt hiszi, hogy neki lehet.

Egy jól működő kapcsolatba kívülről belerondítani igen csak nehéz lenne, akármilyen vonzó egy nő, vagy csábító egy ffi. És mindig könnyebb a harmadik felet hibáztatni, mint beismerni, hogy valami nem volt rendben otthon.

Engem is csaltak már meg amúgy, és első dühömben én is a másik nőt tartottam a szemét, számító dögnek.

aztán magamat hibáztattam.

Mára rájöttem, hogy aki hibás volt ebben az egészben, az a párom volt, amiért félrement. Nem szólt, hogy valami hiányzik neki. Nem szólt, hogy vége. Hanem félrement, mert neki úgy tartotta kedve.

A lány akivel félrelépett még véletlenül sem rossz lány. Neki akkor nem volt senkije, akinek elszámolással tartozott volna.

2013. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

Én úgy gondolom, hogy akár nő, akár férfi a félrelépő, az a hibás, aki a házasságban él. Mert a másik fél, akivel megcsalja a házastársát, az egy független személy, aki azt csinál, amit akar, nem tartozik senki felé elszámolással!

Igaz, első dühömben én is megtépném a másik nőt...

2013. szept. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok csúnyán fogalmazni ,az én véleményem is arról a nőről ,aki tudja hogy a kiszemeltje nős,hogy laza erkölcsű és mindössze a csúszómászóak közé sorolnám ! Megvetendő és elítélendő ! Sok nő még akkor is gátlástalanul mászik kiszemeltjére ,ha tudván tudja ,hogy az családos . Milyen "emberek "ezek kérem szépen ?!
2013. szept. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

"Ha egy nős pasi becsajozik, miért mondják el a nőt mindenféle riherongynak?"


Azért, mert elég gyomorforgató dolog, ha egy nőt nem zavarja, hogy a kis titkos szexszükkel épp megaláznak, becsapnak valakit. Hogy a ruha, amit az ágya mellé dob le a fickó, az illető felesége által lett mosva-vasalva. Hogy amíg ők dugnak, az asszony vacsorát főz a férjének, aki túlórát hazudott otthon, ezért az asszony igyekszik elvégezni az összes házimunkát, mire szegény fáradt ember hazaér a "munkából".

2013. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!