Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 4-em van és állandó...

Egy iPhone 4-em van és állandóan ezt az üzenetet írja ki: "Ez a kiegészítő nincs ehhez az iPhone készülékhez optimalizálva" Próbálkoztam már az újratelepítéssel is, de nem használt semmit!? Aki tud az légyszi segítsen! <3

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

az a szív vagy mi a tököm minek oda?


van hozzá kiegészítő csatlakoztatva? nyomj neki 1 full restore-t ha nincs

2011. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ezt akkor szokta kiírni ha kihangósítóba teszem bele. ha magától írja csak ki akkor tényleg próbálj meg egy restoret. ha így se jó akkor vidd be garanciális szervizbe
2011. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez csak a legújabb szoftverrel van, de ugyanugy szól az ipigem , pedig ugyanezt irja ki. nyomj neki egy dismiss-t azt cső semmi különös.
2011. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok csak elég értelmetlenül irtam le. szóval mikor berakom ipigbe, kiirja h nem támogatott, de ugyanugy tölt meg nyomja a muzsikát ugyhogy ez valami szoftveres hülyeség. majd javitják bár ennyi baj legyen
2011. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zoltan20000 válasza:
Nekem Iphone 3gs-em van 4.3.3 OS-al és ugyan ezt az üzenetet írja ki FOLYTON! Érdekelne hogy lehetne ezt megoldani
2014. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!