Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem nem küldi a...

A volt férjem nem küldi a gyerektartást, sokkal tartozik már. A végrehajtó nem tudja levonni, mivel nincs bejelentett munkahelye. Lehet, hogy ráterhelik a házára. Így én kitől kapom meg a pénzt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Állami megelőlegezést kérhetsz.
2013. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Állami megelőlegezés kérése. Ne számíts sok jóra, ha van tulajdona.Az én lányomnál már második éve megy a huzavona e miatt.
2013. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jelentsd fel a rendőrségen, a gyerektartás nem fizetése ugyanis bűncselekmény. Majd ha elküldik a dutyiba, akkor lesz ideje átgondolni, hogy a gyereket nem csak megcsinálni kell.
2013. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Jaj utolsó te hány embert láttál már akit ez miatt ítéltek el. Még a tolvajok,gyilkosok is szabadon futkosnak.
2013. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kár volt lepontozni, bár nem érdekelnek a kezecskék. A lányom pont ebben a cipőben jár második éve. Papa kilépett munkahelyről és annyi. Kérte a gyerektartás állami megelőlegezését tavaly.Mivel a papának van egyhatod házrész tulajdona, ezért először felszólították, fizessen. Aztán megint felszólították, ki tudja hányszor. A lányom végrehajtást kért a házrészre. Mert ezt is külön kérni kell. Lassan kiírták az egyhatod részt árverésre. Ez két hónapig tart. Ha nem eredményes, újra kiírják árverésre. Ez is két hónap. Talán januárban végre a végrehajtó hajlandó lesz leírni, hogy a követelés nem behajtható. Akkor talán végre kapja az állami megelőlegezést.
2013. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

kedves 4es, akkor láss csodát, az én lányom apja most kapott 18 hó letöltendőt ezért.

3as vagyok

2013. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:45

A letöltendő büntetés mellett láttál valami pénzmagot is?

2013. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
most fogom kérni az államtól a megelőlegezést. És majd meglátjuk a másfél év alatt mire jut gondolkodásban. Ha kijön és megint nem fizet, akkor újra feljelentem. Ennyi.
2013. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
jesszus milyen emberek vannak, képes vagy a gyerekeid apját börtönbe küldeni??? gondolom nem ki.aszásból nem fizet hanem mert nincs pénze.
2014. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A végrehajtótól, vagy a Magyar Államkincstártól.
2014. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!