Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bukásra állok matekból,...

Bukásra állok matekból, szüleimnek se akarok csalódást okozni. És azt sem, hogy az osztály előtt beégjek. Mi a teendő? L/17

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok, humán tagozatra járok. Humán tantárgyakból mind kiemelkedően teljesítek, de már 9. óta küszködöm a matekkal. Tanárhoz járok, ami csak néha hozza meg a 'sikert'. Apukám több egyetemet végzett, neki se ment a matek, így hát, megérti ezt az áldatlan helyzetet, de még sem akarok megbukni.


Próbálok javítani, 1 hetet készültem a mostani dogára / exponenciális egyenletek/ És olyan 4 feladatos doga volt, amiben nem olyan szintű feladatok voltak, mint amit az órán vettünk, és házikat kaptunk, pedig most tényleg ráültem és gyakoroltam. 1 feladatot tudtam, a többibe mind belekezdtem.. Így várható az újbóli egyes. Így leszek 1,4 ha ez karó... Én nem akarok megbukni, olyan égő lenne, belebetegednék.


Hogyan lenne esélyem egyáltalán átmenni félévkor?

Már nincsenek nagy terveim, csak ne bukjak meg..borzalmas lenne. / fél évzárás előtt, még lesz egy 2 órás Témazáró, ami 4 jegyet ér../



#matek bukás aggódás
2013. nov. 20. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a tanárral, becsületes lánynak tűnsz.

Ahogy az előttem szóló írta kérj plusz feladatot, lássa rajtad, h igyekszel.

2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
ez a diszkalkulia egy hülyeség.. az már pici korban kiderülne ha TÉNYLEG bajod lenne. persze lehet valaki nehezebben érti meg, de ha egyszerűen nem értené valaki akkor 11.ig nem jutna el
2013. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!