Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza, hogy, ha...

Mit szolnatok hozza, hogy, ha a ferjetek 4 honap hazassag utan feldobna a temat, hogy o elmenne kulfoldre dolgozni, pedig nem is vagytok a penzre annyira rautalva, mert mindenetek megvan es jol eltek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis velem együtt.
2009. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Semmit, sőt örülnék neki

De azt hiszem mennék vele :)

2009. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Örülnék, és mennék vele, soha vissza nem jönnénk ide:D
2009. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Vegig gondolnam es mivel a felesege vagyok tamogatnam es mellett allnek barhogyan is dontson. En is igy tettem annak idejen, 3 eve elunk kuldoldon.
2009. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Az én férjem másfél év házasság után találta el, és volt már egy 1 éves fiúnk. Én anyámhoz költöztem a gyerekkel, ő kijött Írországba, talált melót, lakást. Igaz, 8 hónapot külön voltunk, de megérte, sokkal jobb itt kint.

Hozzáteszem, ő 10 éves állandó munkaviszonyt tett kockára...Eladta a kocsit, és belevágott.

2009. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi eleve így élünk, mert a férjem katona és már volt, hogy több, mint egy évig nem volt itt. Mi sem vagyunk ráutalva a pénzre, de ha egyszer ez a szakmája, mindketten elfogadjuk és próbáljuk a legjobbat kihozni belőle. A gyerekekkel nem könnyű egyedül, mikor távol van, de egyébként meg lehet szokni, ha mindkét félben megvan erre az akarat. Nem lehet, hogy a férjed ki akarja próbálni magát másban vagy máshol? Kíváncsi rá, hogy külföldön hogy tudna boldogulni. Ha van rá lehetőséged, mert nem olyan a szakmája, akkor vele tudsz menni, szóval nem kell ezt egyből negatívan felfogni...
2009. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Készítettem volna a válóperes papírokat.

Nagyon jól tudja,hogy külföldre max. két hét.Eszem ágába sincs itthagyni az életemet.

2009. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mehetne,de mennék vele.
2009. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém feldobta fél év után, én azt mondtam "Jaj de jó, de a macskát is visszük." Igaz, ki kell várni, amíg lejár a szerződése csak utána megyünk. Addig is most én dobtam fel neki, hogy úgy két hónapra ki szeretnék ruccanni Amerikába, de előtte meg még hosszabb angliai munkára volt lehetőségem, és ugye a szerződése miatt még nem jöhet. Ő is azt mondta, hogy de jó, menjek, nem véletlenül kaptam a szuper lehetőséget éljek vele.
2009. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennék vele.
2009. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!