Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki úgy...

Van itt még valaki, aki úgy érzi, senki se szereti igazán?

Figyelt kérdés
Se a családja, se senki.

2013. nov. 20. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
van
2013. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Igen én :/
2013. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. A szüleim, bátyám még szeret, de a családban a többiek nem. Hogy miért nem? Ezt sajnos nem tudom. Valószínűleg azért, mert anyai ágról a nagymamámra hasonlítok, akit ugyanúgy nem szeretett apám családja.

De nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel. A lényeg, hogy önmagadat szeresd, találj életcélt az életedben. :)

2013. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen emberek saját magukat sem szeretik és csak a rossz tulajdonságaikat látják, esetleg mondogatják is maguknak. Először ezen kell túllépni. Amíg saját magatokat nem tisztelitek, szeretitek (és most nem önimádatra, csak puszta elfogadásra gondolok, hogy ti is értékes, szerethető emberek vagytok), addig nem is fogjátok elhinni/érezni, ha valaki szeret titeket, mert a saját kis lelki nyomorotokkal lesztek elfoglalva, falakat húztok magatok köré, és esélyt sem adtok másoknak arra, hogy közel kerüljenek hozzátok.
2013. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Van.
2013. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Van.
2013. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Jelen.
2013. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%

[Négyes nem ez volt a kérdés.]

Néha úgy érzem.. mindenkitől elhagyatva, csak Istentől nem.

2013. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%

Helo!

Valaki azért szerethet Téged, ha rágyúrsz, és csak Rajtad múlik!

Tudod, ki az?

2013. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
[Tudom. De, ha számít, én is ilyen voltam, és hobbiból - hogy a szüleim észre vegyenek - négyszer követtem el öngyilkosságot tiniként. Volt, amelyik komolytalan volt, volt, hogy egész kicsin múlott a dolog. De rá kellett jönnöm, hogy a saját életemért csak én vagyok felelős, és nem szabad, hogy másoktól függjek érzelmileg, hisz elsősorban magamnak kell megfelelnem. Azóta már a szüleimmel is rendeződött a viszonyom és boldog családanya vagyok.]
2013. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!