Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan lányt keresek akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt keresek akinek már elege van abból, hogy senki se szereti úgy és soha nem jön össze neki, pedig aranyos, kedves és hatalmas szíve lenne, csak nem kell senkinek (? )

Figyelt kérdés
szóval olyan szerencsétlent keresek mint amilyen én vagyok aki úgy érzi h el van átkozva, ha valakivel szeretik egymást akkor se jön össze valami más miatt.
2013. szept. 10. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2013. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hajráá
2013. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nahát ilyen nem sok van!!!!!
2013. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor engem keresel.
2013. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.En nem a kérdező vagyok,azért írok mert nem gondoltam volna,hogy létezik ilyen csaj :)
2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!