Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyát nem...

Mit csináljak ha anyát nem szeretik a tanárok a suliban?

Figyelt kérdés
vagy hogy fogjam fel?

2013. nov. 21. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát "apámat" se..de őt senki se szereti.. én nem fogom fel sehogy.Mondtam már anyámnak,hogy nem szeretném,ha apámmal menne fogadóra.. de anyám nem tér észhez.Szóval jól be vagyok égetve,mert "apám" aztán tényleg idióta..
2013. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hogyhogy nem szeretik?írd le kicsit bővebben. :)
2013. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nekiesik a tanároknak nem jogosan, vagy ostobán viselkedik velük szemben, vagy rossz tanuló vagy és ezért őket okolja, akkor megértem, hogy nem szeretik. Ha nem e miatt, akkor mi a gond?
2013. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Talán magyarázd meg neki, hogy nem a tanár hibás, ha ő elrontotta a nevelésed.
2013. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Mégis miért nem szeretik? Engem például azért nem kedveltek meg mert némileg ellentmondtam a túlzott költekezési igényeiknek. Sajnos ez van, akkor sem vagyok hajlandó belátni miért kell herendi porcelánt meg aranyékszert venni az óvónőnek mert elvégezte a munkáját. Egy csokor virág vagy doboz csoki rendben lett volna na de ez kiverte nálam a biztosítékot. Sajnos ez a suliban sincs másképp, az ilyen nagyképű, drága rongyrázást nem bírom elviselni.
2013. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én anyukámat azért utálta a volt osztályfőnököm,mert mindig is elég szókimondó volt,és olykor megkérdezte,hogy bizonyos dolgokra miért kell ennyi pénzt kiadni,mikor beszerezhetőek olcsóbban is.Egyszer viszont nagyon kiborult nála a bili.Történt egyszer,hogy az egyik szülőire nem tudott eljönni,mert túlóráznia kellet,és másnap az öfő minősíthetetlen hangnemben beszélt velem,hogy nekem milyen felelőtlen anyukám van.Én ezt sírva elmeséltem otthon,anyu másnap bement hozzá és istenesen ki is osztotta.Szóval ne rágd magad rajta mert nem a te hibád és nem a te anyukád az egyetlen ilyen helyzetben.Mindenki nem szerethet mindenkit,de ha anyukád elég talpraesett,akkor kezelni tudja ezt.
2013. nov. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ő is elég szókimondó..kicsit nagyon..

és köszönöm szépen a válaszokat! :) most már kicsit megnyugodtam :))

2013. nov. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!