Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikiznek a suliban mert mi...

Cikiznek a suliban mert mi nem használunk tusfürdőt. Csak vízzel tusolunk. Használtam kezmosóból hogy ne nézzenek ki elmondtam otthon és anya ordít hogy ne rontsam el a bőröm. Meg hogy tesi után nem kell tus kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Azt kamuztam az osztálytásak ak hogy csak nincs kedvem tusfürdőt cipelni és ezért a kézmososbol szoktam használni. Új suliba kerültem és picit elitebb mint a régi ott sose tusoltunk rohantunk a köv. Órára.

Anyám meg most is üvölti le a fejem hogy nem ezért nevelt alakitotta ki az egészséges szokásokat hogy elvsesszem. Most mit kéne csinálnom?


2013. márc. 15. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz vele beszélni, van esetleg ilyen atibakteriális szappan is, ami elég szagtalan meg minden, nem rontja a bőrt. Arany középút lehetne :) Vagy valahogy nem tudsz elvinni a suliba egy ilyet, hogy ne tűnjön fel? Lehet kapni olyan cuccokat amiknek pl. abszolút nincs illatuk..

Egyébként nem értem ezt a tusfürdős dolgot. Ha ilyen elvem lenne, akkor lehet én nem használnék, de nem kényszeríteném a gyerekem erre.

2013. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mxxx válasza:
51%
nézd át tiszta és józan ésszel a Tényeket, és mérlegeld..ennyire egyszerű
2013. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Minek mondtad el te szerencsétlen ? Nem hallottál még bőrkimélő tusfürdőről amivel a bébiket mosdatják? Tornázás után pedig fürdeni kell mert büdös maradsz és ki fognak emiatt cikizni.
2013. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt nincs jó megoldás. Anyukád meggyőződése, hogy a tusfürdő árt a bőrödnek, és nem valószínű, hogy ez megváltozna. Az osztálytársaid viszont cikinek fogják ezt tartani.


Szerintem jobb a békesség: mivel egyik tábort se tudod meggyőzni, ezért talán az a legegyszerűbb, ha veszel egy tusfürdőt és a suliban tartod. Anyukádnak meg egyszerűen ne mondd ezt el.

2013. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Eddig nő voltál kisgyerekkel, aztán férfi pazarló feleséggel, most meg kamasz? Nagyon sok szabadidőd van.
2013. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak nehogy megérezze a szagát rajtam.meg nem e lesz bajom hogy eddigi életem során nem használtam sose ilyet? Csak szappant kézmosáshoz. Kiskoorunkban is így fúrdettek meg a tesóm is így fürdetik hogy sima vizzel és tesznek bele olajat de rendes háztartásit hogy ne száradjon a bőre mert anyu hatoanyagkutató és mondja nem szabad semmi ilyesmit.így gyógyult ki az ekcémájából régen és minket már így nevelt. Fehér is a bőröm vajon nem lenne bajom ha titokban használnék? Mert azt mondta ordítást nemrég fejezte be hogy aki elkezdi annak már hozzászokik a bőre és késöbb nem lesz elég neki a sima víz meg itritál és mi van ha ekcémás leszek?!de ha mag a suliban kikezdenek? Meg elöször ott is elmondtam ezt a néztete hogy mi csak vizzel szoktunk aztán mikor csufoltak csak mondta, hogy vicceltem.pedig anyám hatóanyagkutató csak tud valamit
2013. márc. 15. 00:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Használj bioszappant, attól tuti nem lesz ekcémád! Én úgy gyógyultam ki az enyémből, hogy biora cseréltem minden szépségápolási termékem. Próbálj illatmentest választani, és akkor nem érzi meg rajtad.
2013. márc. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
De birom,amikor valakinek valami baja volt és amiatt azt gondolja,hogy másnak is az lesz a baja,vagy valami mással is megesik,mert vele megesett és betegesen félti a másikat attól a dologtól.Anyud elfogult ezzel kapcsolatban.Ha nem lett volna ekcémája,téged sem erőltetne rá,hogy kerüld a tusfürdőt.
2013. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem igazán értem miért kell átesni a ló másik oldalára! Ne használjatok mindenféle vegyszert, oké. De biot se?! Miért?!

Ott van pl a mannaszappan. Nézzetek körül az oldalon. Ha ez sem felel meg anyukádnak, akkor nem tudom mi.

2013. márc. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Én se használok tusfürdőt. Csak szappant. A világ legjobbja a szappan. A tusfürdőket nem lehet lemosni, nem adnak tisztaságérzetet (érdekes módon egyre többféle tisztálkodási szer van, viszont egyre több a büdös, ápolatlan ember).
2013. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!