Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok fiú keresztneveket...

Mondanátok fiú keresztneveket amik nem túl furák, de nem is túl gyakoriak?

Figyelt kérdés

A vezetéknév "B" betűvel kezdődik, és egyszerű kétszótagos, mint mondjuk a Benkő vagy Boros.


Ötlet? Nekem tetszik a Benjámin, de meg lett vétózva. :)


2013. nov. 24. 14:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Dénes, András, Zsolt, Balázs. Ezek szép, teljesen hétköznapi, egyszerű nevek, nem feltűnősködőek, de az utóbbi pár évben nem is adják minden második újszülöttnek.
2013. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Leszögezném, mindenki zöld pacsit kapott.
2013. nov. 24. 15:39
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

Ilyenkor mindig szembe jut mennyi vita volt a picik nevéből adódóan.

Meg született a két fiam és mi annak idején nem snassz tucat nevet adtunk nekik.


Így lettek Bendegúz és Ámon. Ezek a keresztnevek még ma is megállják a helyüket, és nem túl ritkák. Az Ámont azért írtam hátha a második gyereknél:D

2013. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Kedvenc fiúnevem az Ábel :) de szintén nagyon tetszik az Arnold is.
2013. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
kik az a félőrültek, akik lepontozzák az ÖSSZES kommentet?
2013. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
15 kommentből 6 darab 60 százalékon áll...
2013. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudom, bocs, én felpontoztam mindenkit :(
2013. nov. 25. 12:58
 18/19 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszi a neveket, de sajnos páromnak egyik se tetszik (nem lepődtem meg). Remélem lányunk lesz... :D


Nekem tetszett nagyon a Barnabás, Áron, Benedek, Ábel, Zsolt (de ez kilőve, más gyerek miatt).


Na sebaj, majd lesz valahogy :) köszi

2013. nov. 25. 17:03
 19/19 anonim ***** válasza:
Ábel, Ajtony, Aladár, Albert, Álmos, Alpár, Belizár, Boldizsár, Botond, Ciprián, Csanád, Csongor, Dániel, Daniló, Erik, Felicián, Flórián, Gerjén, Herkules, Herold, Ignác, Iván, Jácint, Jeremiás, Jeromos, Kende, Koppány, Lehel, Leó, Leonidász, Lipót, Lóránd, Lóránt, Manó, Márk, Martin, Mátyás, Menyhért, Miltiádész, Móric, Nimród, Noel, Odin, Ottokár, Patrik, Prímusz, Ramón, Rómeó, Simon, Szilvió, Tiborc, Titán, Titusz, Trisztán, Vajk, Valter, Vazul, Vendel, Zente, Zétény, Zoárd, Zoel, Zombor, Zsombor...
2013. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!