Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, költözni...

Tudnátok segíteni, költözni szeretnék, ki tud ajánlani olcsó költöztetőt?

Figyelt kérdés
Budapesten belül, kevés bútorral. Egy fuvarral szeretném megoldani. Tapasztalat érdekelne, aki már költözött, nem netről belinkelt cégek, azokat én is láttam.
2013. nov. 30. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi akivel költöztünk azt hiszem 3000 forintot kért óránként... tavaly, ha jól emlékszem.
2013. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a bútortaxival hozattam ki egy ágyat vidékről 13ezerért. Korrektek voltak. Előtte kértem árajánlatot több helyről, volt ahol 30ezret is elkértek volna.


Kérjél emailben árajánlatot, írj bele mindent, válaszolnak.

[link]

2013. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős egy 10-esért költöztetett...

Aért ennyiért mert hiába csak kis puttonyos elég lett volna, mert nem volt csak egy 60x50x50 es kis éjjeliszekrény bútorkét, de azok is drágábban jöttek volna ki, az ismerősnek pedig nagyteherje volt, és kiesett fél napi melója...

De még így is olcsóbb volt( mert más nem ért rá.


Előtte ismerőst üzemanyagárban utánfutóval, személyautőval költöztettek.



Nincs ismerősöd, a ez utóbbit meg tudná oldani?

2013. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi velük költöztünk fél éve:

[link]


Percalapúak, így a megkezdett órát nem kell kifizetni, csak amennyi percig tart a költöztetés. Stopperrel mérik.

A minimum díj 60 perc, így ha annál rövidebb lenne, akkor is ki kell fizetni, de ha csak 2 perccel léped túl, akkor legalább nem kell még egy órát fizetni. :)


Hozzánk 2 nagyon udvarias, rendes fiatal srác jött, mi párommal is besegítettünk nekik kicsit a cipelésben (nem sokat), és így, 3-4 bútorral, kb. 10-12 nagy dobozzal 1 óra 45 perc alatt végeztünk (pedig szó szerint Pest egyik végéből a másikba költözünk, és még egy nagy dugó is közbejött), a végösszeg pedig nem volt egészen 12ezer Ft se.

Nagy teherautóval jöttek, egy 3 szobás lakás összes cucca is simán belefért volna.


Viszont pont azért mert profik és jó árúak, elég nehéz időpontot találni náluk, de jó szívvel tudom őket ajánlani.

2013. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Utolsó, ezt az S-Transportot én is nézegettem a neten, csak nem tudtam eldönteni, milyenek lehetnek valóban. Nekem egy bútor, 2 nagy háztartási gép van, és kb 12 zsák, doboz vegyesen. BP egyik feléből a másikba mennék. Jó lenne ha meglenne 15 ezerből.

Köszönöm a válaszod, ma felhívom őket :)

2013. dec. 2. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!