Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak anyákna...

Milyen ajándékot adjak anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem,fontam meg mindent csináltam már.Mostanra kifogytam az ötletekből.Mit tudnék könnyen elkészíteni,de olcsón,ötletesen?

2013. márc. 18. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajzolj egy szép virágot! ☺
2013. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez cuki :D
2013. márc. 18. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Készíts bonbont! :)
2013. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedjél orgonát,és csinálj valamilyen finom sütit, vagy joghurtból és gyümölcsből fagyit, ha szereti.
2013. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Milyen koran mar ezen gondolkodsz ez nagyon edes....

Kicsit panikoltam a kerdesedet olvasva, "uristem, milyen honap, milyen nap, mi van?"

:):)

Nalunk van egy erdekes hagyomany, amut gyekkoromban kezdtunk el.

Hajnalban kelunk tesommal, es elmegyunk "orgonat lopni" a kozeli vasutallomas mellett keritesen kivul van egy orias orgonabokor/fa onnan.

Mire anyukam felkelt addigra mindig kavet keszitettunk neki (ezt amugy is)

Megteritettunk reggelire, es amig kavezott meleg reggelit keszitettunk. Emelett gyerekkorban kapott mindig kepeslapot, vagy versmondast, most altalaban cserepes viragot is kap....

Egyevben nem kapott orgonat, meg is jegyezte...tehat jelenleg a 19 evbol amiota tart a hagyomany egyszer nem kapott(mert nem voltam otthon, hanem reggelre erkeztem...)


26/n

2013. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó ötletek!
2013. márc. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!