Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám veri az anyám! Mit...

Az apám veri az anyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma anyukám egész nap csak feküdt míg kihúztam belőle h azért mert apa megverte de ezt el nem mondjam neki h tudom meg már kibékültek... de én nagyon aggódom csak azért verte meg mert valami pénzügybe beleszólt. 1-2 éve volt már egy ilyen eset csak akkor én is otthon voltam.Most megkérdeztem anyát és azt mondta mindenhol megütötte a fejét a szekrény polcaihoz vágta.nem kérdeztem h lett e valami sérülése. Apám nagy ritkán engem is elver de ez más.hallottam h ezek a nők csöndben vannak nem mernek fellépni az erőszak mellett meg talán miattam sem mer. ez így nem jó mindig be akarok szólni az apámnak de nem lehet mert akkor anya kapna.
2013. dec. 3. 21:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
huu jó tanácsok de az utolsóval az a kifogásom h nem akarom bajba keverni apát mert ő keresi a pénzt és nem akarom h nagyon elszegényedjünk
2013. dec. 3. 21:12
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha anyukád nem akar tenni semmit akkor te nem tudsz. Ha majd téged bántalmaz, és anyu azt is tűri, akkor elmehetsz látleletet vetetni, és feljelentheted. Próbáld rábeszélni anyukád, hogy kérjen segítséget.
2013. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem a te dolgod, és nem is tudod sehogy sem rendezni a kapcsolatukat. Azt viszont el kell döntened, hogy mit akarsz jobban, hogy ne szegényedjetek el, vagy hogy ne verje apád anyádat. Nehogy az legyen, hogy miattad tűr anyád, közben pedig te még rosszabbul is érzed magad, mintha elválnának, vagy jönnének a rendőrök. Egyébként nem eszik olyan forrón a kását, nem fogják egyből évekre lecsukni.
2013. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Elég sok nyomorúságos életű ember lehet itt, ha csak abba tudtok belerúgni, aki segítséget kér. Undorítóak vagytok (már aki nem bírt normálisan válaszolni), hogy még ti is bántjátok. Komolyan néha undorodom az emberektől, ha valaki egy kicsit is gyengeséget mutat, ráugranak, mint a hiénák, levezetik rajta a feszültséget, mert úgy sem védi meg magát. Persze amikor a főnök ordít mert már megint elb*sztatok valamit nincs ekkora arcotok.


Kérdező: mindenképp szólj valakinek, mondjuk az osztályfőnöknek vagy egy másik tanárnak, vagy felhívhatod a nane-t is, ott bántalmazott embereknek segítenek, biztos meg fogják tudni mondani, hogy hova fordulj segítségért.

2013. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy a tökömbe ne lenne az ő dolga??? Végig kellene néznie, ahogyan agyonverik az édesanyját? Ti is komolyan ezt tennétek? Gratulálok!
2013. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Remélem téged is összevernek majd mindennap, csak úgy előlegként.
2013. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

hű. ezeket vajon komolyan gondolják a válaszadók?


kérdező: hívd fel a nane-t!

2013. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez magyarország:((

Szólj az ofődnek, ha kell az igazgazónak, csaladsegítőknek! Anyukád miért nem dolgozik?

2013. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Üzenem a nulla százalékra lepontozott kis seggdugasznak, hogy egyszer kerüljél ilyen helyzetbe, és törjék be a képedet minden héten. Fiú létemre azt mondom, hogy szégyent hozol a nemünkre (gondolom egy alkoholista, elhízott, borostás BKV ellenőr lehetsz, aki szintén ily módon neveled a női rokonaidat), gratulálok! *taps* Válaszolva a kérdésre: férfi rokonnal próbálj meg beszélni róla (nem a nyolcvanéves nagyapádra gondoltam, hanem mondjuk nagybácsi, idősebb unokatestvér), hátha tud segíteni. De én semmiképp sem hagynám annyiban a dolgot.
2013. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Vagy felkeresni egy szervezetet, ami ilyen esetekre szakosodott.
2013. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!