Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám veri az anyám! Mit...

Az apám veri az anyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma anyukám egész nap csak feküdt míg kihúztam belőle h azért mert apa megverte de ezt el nem mondjam neki h tudom meg már kibékültek... de én nagyon aggódom csak azért verte meg mert valami pénzügybe beleszólt. 1-2 éve volt már egy ilyen eset csak akkor én is otthon voltam.Most megkérdeztem anyát és azt mondta mindenhol megütötte a fejét a szekrény polcaihoz vágta.nem kérdeztem h lett e valami sérülése. Apám nagy ritkán engem is elver de ez más.hallottam h ezek a nők csöndben vannak nem mernek fellépni az erőszak mellett meg talán miattam sem mer. ez így nem jó mindig be akarok szólni az apámnak de nem lehet mert akkor anya kapna.
2013. dec. 3. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

URISTEN EKKORA HÜLYESÉGEKET ÍRNI NEKI!

HA NEM VESZITEK KOMOLYAN SZERINTEM NE SZÓLJATOK HOZZÁ!

SEGÍTSÉGET KÉRT, ÉS NEM POÉNOS VÁLASZOKAT, SZERINTEM!

TISZTELET A KIVÉTEL

KÉRDEZŐNEK A VÁLASZOM: - Hogy ha többször fordúlt már elő, akkor valoszínű hogy idővel még többször fog! És ezt nem kéne hagyni! Lehet elkéne költözni otthonról egy kis időre, és anyukádnak megmondania apukádnak hogy ha nem változik meg akkor elhagyja! Vagy valakinek elbeszélgetnie vele! Mert ilyet mégsem csinálhat az anyukáddal sem veled! NE HAGYJÁTOK HOGY Ő URALKODJON FELETETTEK, MERT AKKOR MÉG ROSSZABB LESZ!:/

2013. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, hogy itt nem lehet káromkodni, de aki itt POÉNBÓL olyanokat ír, hogy ezt tűrni kell, meg hú de jó dolog a családon belüli erőszak, azt remélem seggbeb.sszák egy sodrófával! Mondom ezt kismamaként...

Nem értem, hogy lehetnek ilyen emocionálisan csökött, idióta, rosszindulatú emberek itt.

Ez nem az a téma, ahol helye van az iróniának!


A kérdezőnek pedig: beszélj anyukáddal, hogy ez teljesen természetellenes dolog, neked sem jó és neki sem. Fogjatok össze, együtt kérjetek segítséget és próbáljatok meg elköltözni. Legyetek határozottak és segítsétek egymást mindenben!

2013. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

vedd fel velük a kapcsolatot:

[link]

sok ilyen esetet láttak már, értelmesebbet tudnak mondani, mint mi valószínűleg.alul vannak az elérhetőségek.

2013. dec. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ki állnék apám elé ,hogy ne verje anyámat vagy menjen el mert ilyen apára nincs szükségem!Állj anyukád mellé! Állj ki érte !
2013. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Predator14004 válasza:
Attól függ hogy hány éves vagy és hogy milyen erős.Ha az én apám merne kezet emelni anyámra biztos szembe állnék vele és ő jönne ki rosszabbul a dologból.Ezek után hidd el nem merne a rendőrökhöz vagy akárkihez menni, mit mondana?Jaj a fiam megvert mert látta ahogy verem az anyját.Undorodom az olyan emberektől akik kezet emelnek egy náluk gyengébbre.HA nem vagy erős de a helyzet már annyira elfajult akkor baseball ütő is jó.Utó irat: nem,ez nem vicc én megtenném ha azt látnám hogy apám veri anyámat.
2014. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!