Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan idézetet...

Hol találok olyan idézetet ami illik erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

A volt barátommal ugy volt h kibékülünk,h ott hagyja a barátnőjét miattam. Nos nem tette. Most küldözget idézeteket aminek az a lényege,h hülye volt,mindezt iwiw üzifalon.,sőt azt is beismerte h rossz döntést hozott.

Szeretnék egy olyan idézetet,aminek az a lényege h akkor kellett volna jól dönteni és most már késő,maradjon minden ugy ahogy van,lehet hogy tényleg jobb lesz így mindenkinek


2009. nov. 22. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az állandó újrakezdés hiábavaló. Éppoly hiábavaló, mint húzni, halasztani valamit, aminek már vége.

Petra Hulová


Ha van lelked a szakításhoz,

Ha van erőd a feledéshez:

Szakíts, feledj!...

Úgy sem volt az szerelmi mámor,

Csak egy szeszély, mit szít a távol.

- Isten veled!...

Ady Endre


Téged megbénít a félelem, engem meg a bánat,

Téged oda húz egy kéz, ami engem a halálba rángat.

De most elmegyek, elfogyok, mint a gyertyáról a viasz,

Tudom, ha valaha meghallod a nevem, azt kérdezed: ki az?

Children of Distance


Ne ácsorogj itt ilyen ügyefogyottan. (...) Idegesítő... Elhatároztad, hogy elmégy. Hát menj.

Antoine de Saint-Exupéry

2009. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen,még várok pár választ
2009. nov. 22. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez mit szólsz?

"Kimondott szó - kilőtt nyíl."

Egyébként van egy ilyen oldal is:

[link]

2009. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem Ady-tól a Hájanász az Avaron pont erről szól. "Hát elbocsátalak még egyszer utolszor. Ha hitted, hogy kell még elbocsáttatás..." (elég hosszú vers, találsz benne biztos megfelelő sorokat)
2009. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az ugrott be amit az utolsó írt. De az Adytól az Elbocsátó szép üzenet. valóban elég hosszú, de nagyon szép, anno csak úgy megtanultam :-) az elejére még emlékszem:

"Törjön százegyszer százszor tört varázs,

hát elbocsátalak mégegyszer, utolszor."

Keress rá a neten, megtalálod!

2009. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Javaslom a citatum.hu weboldalt.
2009. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!