Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak embereknek való...

Hol vannak embereknek való menhelyek Budapesten?

Figyelt kérdés
Apukám hajléktalanként él és egy ideje nem jelentkezett. Valószínűleg elhagyhatta az elérhetőségemet,azért nem hív fel.
2013. dec. 5. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
És te hol élsz? Miért nem vetted magadhoz apukádat?
2013. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
#1/1 Nem mindenki szeret és akar más nyakán élősködni, valószínűleg ez az oka, hogy az apukája hajléktalan.
2013. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én borsod megyében élek. Még gyerekkoromban váltak el a szüleim és költözött fel apukám Pestre. Alkoholista(azért váltak el) és nem lehet rajta segíteni,hiába akartam. Börtönben is ült lopásért, reméltem miután kijön nem iszik és segítek neki talpra állni. De nem így történt, szabadulása után nem keresett meg hónapokig. Ahogy tudunk segítünk neki.
2013. dec. 5. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
2013. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Amit te keresel, az nem menhely, hanem hajléktalan szálló. Szerintem ha a nyomára szeretnél bukkanni, hívd fel a szállókat, náluk érdeklődj.
2013. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Menhely Alapítványnál tudtam üzenetet hagyni és továbbítják minden szállásra. Később érdeklődhetek és megmondják,ha átvette az üzenetet.
2013. dec. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!