Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van pénzük az embereknek...

Van pénzük az embereknek manapság lakást venni? Kb. mennyi időbe telhet eladni egy garzont Budapesten? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, de a tulaj el akarja adni azt a lakást és kíváncsi vagyok kb. mennyi időnk van új lakást találni és költözködni? A környéken több hasonló eladó lakás is van (legalább 3-4) és kb. egyárban. Lehet hogy elhúzódik a dolog? Van értelme addig várni amíg talál vevőt (mert nagyon olcsó szép lakás, megéri itt lakni) és közben stresszelni, hogy mikor kell menni vagy már most keressek másik lakást?
2010. jún. 22. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van pénzük lakást venni, gondolj bele akinek nagyon kell az úgyis vesz fel hitelt meg minden, szóval készüljetek szerintem.
2010. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már hitelt is csak úgy lehet felvenni, ha van alaptőke, nem?
2010. jún. 22. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a jövő válaszol erre... Megteheted, hogy elzárod magad a kedvező fejleményektől a semmin is aggódva. Tudom, ilyen szerencsesütis ez, de szerintem az egész azon múlik, mennyire sikerül mindenki számára megnyugtató adásvételit komponálni. Nem cél a harc, nem igaz?
2010. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!