Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A helyzet a következő: Összeköltöztünk a párommal közös albérletbe. Viszont közben megszűnt a munkahelyem tehát nulla forint a jövedelmem. Sajnos igaz a mondás miszerint "Lakva ismerszik az ember". Ez idő alatt 3x megvert egyszer pedig majdnem megkéselt,de nem tudok lépni,mert semmi jövedelmem nincs. Menekülnék innen foggal-körömmel.. Mit tudok tenni?
2013. dec. 9. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Menj haza a szüleidhez, valahol előtte is laktál.

Ezen senki más csak te tudsz változtatni.

2013. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahova pedig el kéne menned, mert aki egyszer megtette, legközelebb még durvább lesz.

Ha hirtelen meghalna, vagy egyszerűen otthagyna téged, akkor is kéne valamit kezdeni az életeddel, elmenni valahová lakni, megélni valahogy. Szóval képzeld azt, hogy ő nem is létezik, és lépj.

2013. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem igazán értem..Tehát a verés kiváltó oka az lett,hogy nincs jövedelmed?vagy csak úgy?..végül is lényegtelen az ok,mindenképp menj el onnan,Vedd úgy,hogy nincs és ne csak azért mert megvert ,hanem mert önállóan lábra kell állnod és találni egy olyan párt aki nem ver meg soha semmilyen körülmények között.Menj a szüleidhez vagy rokonokhoz esetleg barátokhoz,valaki csak befogad.Egyébként mióta voltatok együtt,hogy az agresszív énét nem sikerült kitapasztalnod?Bocsi a kérdésért.

22L

2013. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"majdnem megkéselt"?


Ezek után még egy fedél alatt élsz vele?

A szüleidhez sem tudnál visszamenni?

Én is átéltem már ezt....

Egy év udvarlás után összeköltöztem vele,egy nagyon jó fizető állásomat hagytam ott miatta,majd megkaptam az 1. pofonomat,sírtam,ő könyörgött hogy maradjak,megbánta...stb.

Maradtam,de másodszorra már úgy összevert,hogy kék zöld lettem....elhagytam.

Azóta megfogadtam,hogy soha többet költözés,munkahely feladása más miatt,inkább élek független,albérletben,mint hogy bármilyen férfi miatt kiszolgáltatott állapotba kerüljek...

2013. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad az időbeli sorrendet, verések és munkahely elvesztése között, de az első verés után már le kellett volna lépned.


Család, szülők, rokonok, barátok?

2013. dec. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összeköltöztetek volna, hol éltél? Oda menj vissza.
2013. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pakold össze a cuccaid míg dolgozik, és azonnal menj el onnan. Nem kell üzenetet hagyni neki, nem kell közölnöd vele, hogy miért, semmit. Akkor menj amikor nincs otthon, mert valószínűleg dühös lesz, ha látja, hogy el fogsz menni. Kérj segítséget először barátoktól, biztosan van olyan közeli ismerősöd, akár rokonod akivel meg tudod osztani a problémád, és aki befogadna egy kis időre. Cserélj számot, hogy ne tudjon hívogatni és zaklatni, illetve lehetőleg ne tudjon róla, hogy hol tartózkodsz. Lépj, mihamarabb, kezdj el gondolkozni az ismerőseiden, hogy kihez tudnál menni, és közben pakolj, még ma!!
2013. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!