Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha szereti egymást két ember évek óta együtt vannak, de még is meg esik hogy fantáziálgat az ember hogy vajon milyen lenne mással?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak néha fordul elő akkor sztem belefér :)
2013. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem rendszeres és nem mindig ugyanarról fantáziál, akkor persze, mindenkinek lehetnek ilyen gondolatai, bár szerintem ez inkább csak fiatalabb korban jellemző (magamból kiindulva), vagy ha esetleg unalmas/ellaposodott/problémás párkapcsolatban él az ember. De persze embere válogatja, nem tudom más hogy van ezzel. :)
2013. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nincs olyan, hogy valakinek évekig, évtizedekig ne jusson más eszébe.

Ha kapcsolat egyébként rendben van, akkor normálisnak nevezhető.

2013. dec. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fantáziálsz, azzal szerintem nincs baj. Ha meg is akarod valósítani, akkor már igen. Pont előttem írták, hogy nincs olyan, hogy egész életedben eszedbe sem jut más, de az még nem azt jelenti, hogy meg akarod csalni a párodat.
2013. dec. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, másnál hogy van ez, de én azt tapasztaltam eddig saját magamnál, hogy csak akkor fantáziálgatok másról, ha a párommal a kapcsolatunkban nincs minden rendben. 13 éve vagyunk együtt, pár éve volt egy válság a kapcsolatunkban és akkor eszembe jutott időnként, milyen lenne mással, meg megnéztem a férfiakat. Mióta rendbe tudtuk hozni a kapcsolatunkat, és most megint boldogok vagyunk együtt, azóta egyáltalán nem jutott ilyesmi eszembe és más pasiknak még a látványa is hidegen hagy, akármilyen jól néz ki. Viszont nem vagyunk egyformák, simán lehet, hogy valakinél ez teljesen normális.
2013. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :) persze én is csak úgy gondoltam h eszébe jut az embernek hogy vajon milyen lenne, de eszében sincs megvalósítani.
2013. dec. 11. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

én szoktam. ha nagy ritkàn pàrom eszébe jutok és történik valami, én màsra gondolok. Persze nem csalom meg, hiszen szeretem.

Egyenlöre.

egyre kevésbé....

2014. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!