Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az normális, hogy kb.8 éves koromig (amíg befértünk ketten a kádba) Anya és én általában minden hétvégén egy kádban fürödtünk (és játszottunk az üres tusfürdős palackokkal)?

Egyedül nevelt Anya. Apukám 2 éves koromban meghalt, testvéreim az ország másik végén voltak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: normális, anya, együtt, fürdés

2013. márc. 4. 22:17  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Amíg anyukád nem csinált veled olyan dolgokat amik már gyerek molesztálásnak vagy családon belüli molesztálásnak minősül addig igen..:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2013. márc. 4. 22:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor jó.

# 2/21Időpont 2013. márc. 4. 22:21 Privát üzenet
Szerintem ez teljesen normális. Bár a szüleimmel nem fürödtem együtt, de öcsémmel igen. Szerinte én is 8 körül lehettem mikor abbamaradtak. Semmi bajunk nem lett tőle. csak a fürdőszoba úszott mindig :)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont 2013. márc. 4. 22:23 Privát üzenet
Soha nem normális! Még a pici gyerekeket sem fürdettem egyszerre. Felnőttel pedig nem is higiénikus.

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont 2013. márc. 4. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem...Köszönöm a válaszokat.

# 5/21Időpont 2013. márc. 4. 22:27 Privát üzenet
Ha téged nem zavart és nem érezted kellemetlennek akkor semmi gond nincs vele....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont 2013. márc. 4. 22:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem zavart. De most így visszagondolva elég érdekesnek tűnik...

# 7/21Időpont 2013. márc. 4. 22:30 Privát üzenet
Miért érdekes, mit játszottatok a palackokkal?

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 2013. márc. 4. 22:34 Privát üzenet
Én is sokáig fürödtem együtt anyukámmal (lány vagyok), olyan 6 éves koromig. Apukámmal pedig talán 4. Mi is ilyenekkel játszottunk :) Én élveztem, és most sem tartom furcsának. Szerintem normális.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2013. márc. 4. 22:39 Privát üzenet

Én is fürödtem együtt anyukámmal is, apukámmal is, meg a húgommal is, én nem tartom furcsának. Ha gyerekem lesz, én is szívesen fürdök majd vele.

Szerintem ez egy bizonyos korig normális, amíg a gyerek nem érzi kellemetlenül magát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2013. márc. 4. 22:48 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális, hogy a joomla sablon CSS-e üres? AKartam sezrkszetni, más hátteret, stb, de a CSS egyik fájlja üres, a másik kettőben pedig alig van pár sor. Igy akkor nemtudom kicserélni!
Váltócsere után normális az ha másképp áll a váltó (nem középen van az üres fokozat, kilöki magát jobb oldalra)? Egyébként normálisan működik, könnyű a váltás!
Üres az agyam ez normális?
Hogyan tudnék megszabadulni a csótányoktól? Rendszeresen írtatok, alattam és felettem normális lakók laknak, mégse csökken a bogarak száma. Folyton üres petezsákokat találok.
Holnap megyek a nőgyógyászomhoz,6 hetes terhes vagyok. Miért félek mindentől? Normális ez? Pl. Üres petezsák, méhen kívüli terhesség, vagy téves pozitív teszt és nem is vagyok...
5 hetesen még csak az üres petezsákot lehetett látni, normális ez? Nem kellene már az embriónak is mutatkoznia?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!